Bezolejový vzduchový kompresor štvorvalcový, 100 l, 230 V, typ Industry - ASTA

-12%
Novinka

Výrobca ASTA

Kód produktu A-CIN100L


Dostupnosť Do 2 týždňov U dodávateľa - odosielame zvyčajne do 8-14 pracovných dní.


Pôvodná cena 1 662,80 EUR

Cena bez DPH 1 209,30 EUR

Cena s DPH 1 463,28 EUR


+ -

Zaradené v kategóriách:
Vzduchové kompresory Ostatné kompresory

Popis výrobku


Vzduchový kompresor s veľkým objemom 100 litrov, štvorvalcový, bezolejový, elektrický 230 V - ASTA A-CIN100L

Výkonný a objemný kompresor typu Industry – ideálny pre náročné podmienky v priemysle, väčších autoservisoch, dielňach, výrobných prevádzkach a pod.

Štandardné vybavenie obsahuje dvojitú rýchlospojku, regulátor tlaku a sušič vzduchu pre lepšie každodenné použitie.

Technické parametre:

- objem nádrže (vzdušníka): 100 l

- menovitý tlak: 10 bar

- max. tlak: 12 bar

- napájanie/frekvencia: 230 V/50 Hz

- príkon motora: 2,2 kW

- výkon: 440 l/min

- počet valcov: 4

- úroveň hluku: 76 dB

- hmotnosť: 75 kg

- rozmery: výška 860 / šírka 400 / dĺžka 1000 mm

Veľmi praktický vzduchový kompresor so 100-litrovým vzdušníkom, 4-valcovým motorom a bezolejovým dvojpiestovým čerpadlom s výkonom 440 litrov za minútu. Je vhodný na napájanie pneumatického náradia, hustenie pneumatík, ofukovanie a mnohé ďalšie servisné, dielenské a priemyselné činnosti.

Obsluha je veľmi jednoduchá a komfortná: stroj sa rozbieha plynule bez zbytočného pretlakového zaťaženia, tlakový spínač (tzv. presostat) je vybavený manometrom zobrazujúcim tlak v nádrži, vypúšťacím ventilom, poistným ventilom (10 bar) a 5 metrov dlhým napájacím káblom prierezu 3x2,5 mm. Centrálne umiestnený vypúšťací ventil umožňuje odvod kondenzátu spôsobujúceho koróziu vnútornej časti vzdušníka.

Motor je vybavený účinnými chladiacimi ventilátormi a vstavanou ochranou proti prehriatiu. Vibrácie a hlučnosť sú u tohto modelu znížené na absolútne minimum: motor je uložený v gumových silentblokoch a je vybavený tlmičmi hluku so vstavaným vzduchovým filtrom. Vďaka tomu hlučnosť činí iba 76 decibelov.

Kompresor sa ľahko presúva vďaka dvojici masívnych koliesok uložených v ložiskách a veľkému, ľahko dostupnému madlu. Kolieska sú navyše vyrobené z materiálu účinne tlmiaceho vibrácie, vďaka čomu sa prípadné otrasy neprenášajú do podlahy.

Nádrž je vyrobená z vysoko kvalitnej, žiaru a nehrdzavejúcej kotlovej ocele hrúbky 2 mm, a prešla pevnostnými skúškami pod tlakom 30 bar. Je opatrená práškovým nástrekom pre zaistenie vysokej odolnosti voči reznutiu, chemickému a mechanickému poškodeniu. Vysoká kvalita zvarov je potvrdená testami VT1 a VT2 bola dosiahnutá robotizovaným výrobným procesom.

Komponenty neboli zostavené pomocou bežne používaných lepených spojov náchylných na zmeny teploty a napätia. Všetky závitové spoje sú utesnené teflónovou páskou odolnou proti oderu a prevádzke pri veľkých výkyvoch teplôt.