Bonusový program

Prihláste sa a získajte 3% späť z vášho nákupu!

Ihneď po vytvorení registrácie sa vám automaticky pripíše 1 % z nákupu a po dosiahnutí hranice 295 € sa pripisujú 3 % z každého nákupu na vaše konto.


Ako to funguje?

Prihláste sa, popr. sa zaregistrujte a ihneď môžete čerpať bonus 1 % ktorý sa pripíše na vaše konto automaticky z každého uskutočneného nákupu. Pokiaľ dosiahnete nad hranicu 295 € vr. DPH (nákupy sa sčítajú), budú sa vám automaticky pripisovať už 3 % z každého uskutočneného nákupu. Bonusové kredity môžete využiť ako zľavu pri nákupe, s väčším počtom kreditov môžete dokonca aj celú objednávku (okrem dopravy) uhradiť. Vaše nazbierané kredity uvidíte po prihlásení v záložke Bonusový program.

Bonusový program sa týka iba uskutočnených nákupov cez e-shop www.automotonaradie.sk (nevzťahuje sa na objednávky cez telefón ani e-mail).


Platnosť kreditov

Nazbierané kredity majú platnosť 12 mesiacov, potom sa automaticky stornujú.


Veľkoobchodný zákazníci

Bonus platí aj pre VO zákazníkov (odberatelia zo servisov a obchodov, atď). Bez ohľadu na výšku objednávok po celú dobu čerpáte bonus 1 %.


Nepodnikáte, ale objednávate často?

Pokiaľ si vybavujete dielňu a nakupujete u nás často, potom nás určite oslovte! Môžeme vám ponúknuť individuálny program a vy tak budete čerpať výhodnejšie zľavy aj keď nie ste autoservis alebo podnikajúca osoba. Ak chcete uskutočniť väčšiu objednávku, môžeme vám tovar naceniť.

V oboch prípadoch nás prosím kontaktujte.


V prípade otázok nás kontaktujte na info@automotonaradie.sk alebo na tel. +420 542 212 028. Radi vám pomôžeme.