Kto sme

Sme obchod so zameraním na špeciálne autonáradie a dielenské vybavenie. Sme dovozcovia a dodávatelia a zaoberáme sa ako maloobchodom, tak i veľkoobchodné predajom. Prevádzkujeme e-shop s možnosťou registrácie na získanie výhod pre našich zákazníkov.

Dovážame a distribuujeme:

  • Vybavenie pre autoservisy, motoservisy a pneuservisy

  • Dielenské vybavenie

  • Ručné náradie


Ponúkame kompletné vybavenie servisu alebo dielne zamerané na automobily či motorky. U nás zoženiete všetko vybavenie od drobného náradia a prípravkov na opravu bŕzd, časovanie motorov alebo karosárskych pomôcok až po veľké autoservisné a pneuservisné stroje.

Bohatý sortiment, ktorý vás presvedčí

Na šírke ponuky a kvalite poskytovaných služieb si zakladáme. Náš sortiment číta tisícky produktov, napriek tomu ho neustále rozširujeme s cieľom poskytnúť vám čo najväčší výber. Doslova každý týždeň tak pribúdajú novinky. Ak sa napriek tomu stane, že u nás nenájdete to, čo hľadáte, kontaktujte nás prosím. Budeme sa snažiť nájsť pre vás riešenie.

Zákazníkov navyše ohľadom dostupnosti produktov neobelháváme. To, čo je označené "Skladom", máme naozaj u nás vo skladisku v regáli, nie u dodávateľa.

 

Chcete mať neustále o všetkom prehľad? Sledujte nás:​

      

 

 

 

Facebook

YouTube

Google Business

O všetkých aktualitách (napr. Dni dopravy zdarma, súťaže o hodnotné ceny, zaujímavé novinky v sortimente a pod.) sa tak dozviete včas a nič vám neutečie.

Veľkoobchod

Sme výhradný distribútor náradia značky Quatros pre Českú republiku a Slovensko a autorizovaným predajcom kompresorov PRESS-HAMMER. Servisy, firmy, veľkoodberatelia či kamenné aj internetové obchody u nás môžu rad tovar kúpiť za veľkoobchodné ceny, ktoré bývajú spravidla nižšie.

Ďalej dovážame a distribuujeme hlavne náradie nasledujúcich značiek:

JONNESWAY, BGS technic, VIGOR, FACOM, Ferdus, MAGG, MARS Svratka

Predovšetkým na tieto výrobky sme schopní ponúknuť pre veľkoobchod naozaj veľmi zaujímavé ceny, ktoré inde nedostanete.

Do nášho sortimentu patrí samozrejme aj ďalšie značky. Náš sortiment je naozaj rozsiahly.

Ak vás možnosť veľkoobchodnej spolupráce zaujala, neváhajte si o nej prečítať viac!

Tradícia od roku 2013

História nášho obchodu sa začala písať v roku 2013, kedy sme spustili e-shop zameraný na autoservisné náradie a dielenské vybavenie. Počas krátkej doby sme si širokou ponukou a poctivým prístupom k zákazníkom získali značnú obľubu. O rok neskôr sme vďaka tomu mohli otvoriť kamennú predajňu so showroomom. Naše služby vďaka tomu získali celkom nový rozmer.

Veľký a dôležitý zlom nastal v roku 2017, kedy sme sa stali výhradným distribútorom náradia a prípravkov značky QUATROS pre Českú republiku a Slovensko. Krok sa ukázal ako správny a značka si rýchlo vybojovala čelné miesto na rebríčkoch obľúbenosti u automechanikov a remeselníkov.

V rovnakom roku sme tiež spustili úplne nový e-shop. Vďaka nemu sme mohli rozšíriť veľkoobchodný predaj a zdokonaliť náš unikátny bonusový program. Pre čerpanie akýchkoľvek výhod sa preto neváhajte registrovať!

O nás trochu nevážne

Sme skrátka partia ľudí, ktorí autami a motorkami žijú. Jeden sa zaujíma o bavoráky, ďalší dáva prednosť detroitskému železu, iný sa zase najlepšie cíti v sedle svojej Yamahy. Spoločné ale máme jedno - záľuba v motorizmu sa nám stala prácou. A tú sa snažíme robiť čo najlepšie. Vaša spokojnosť je pre nás hlavné. Od ostatných e-shopov sa odlišujeme tým, že tovar nielen predávame, ale vieme vám o ňom aj poradiť. Ak si teda nie ste s niečím istí, neváhajte sa na nás obrátiť.

Tým MojeDílna.cz (rok 2019)

Tu sme všetci pekne pokope. Chlapi z predajne, skladníci, kancelárske sily a šéf. Za naším obchodom stojí tím dvanástich ľudí.