Vaňa záchytná na olej, s roštom - ASTA
Používa sa na skladovanie či plnenie / vyprázdňovanie až dvoch sudov (barelov) objemom až 220 litrov. Spoľahlivo zachytáva unikajúce oleje a ďalšie kvapaliny - cez rošt odtečú do spodnej nádoby, odkiaľ je možné ich následne odsať a zlikvidovať. Nehrozí tak ich vyliatie na zem.
Kvalitný produkt: vyrobené z oceľového plechu hrúbky 3 mm, lakované práškovou farbou. Stabilná konštrukcia na 4 nohách.
Vhodné pre autoservisy, dielne, priemyselné prevádzky a ďalšie miesta, kde sa skladuje olej vo väčšom množstve.
Rozmery:
Dĺžka: 1200 mm
Šírka: 800 mm
Výška: 230 mm
Popis produktu nie je dostupný
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
So značkou ASTA je na trhu k dispozícii predovšetkým široký sortiment autoservisného vybavenia. Ide napríklad o aretačné prípravky na rozvody motorov, plničky a odsávačky prevodového oleja, prípravky na brzdy, nápravy a mnohé ďalšie. Sortiment dopĺňa ručné aj pneumatické náradie, ochranné pomôcky a ďalšie dielenské a servisné vybavenie.
Taiwanská spoločnosť ASTA Tools je jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek v sektore autoservisného priemyslu. Jej cieľom je ponúkať premyslené a praktické produkty, ktoré automechanikom a opravárom prácu čo najviac uľahčia a zrýchlia. Dôraz je pritom kladený na skutočne vysokú kvalitu, ktorá je plne porovnateľná s najznámejšími a rokmi osvedčenými značkami, ako sú TONA EXPERT, BGS technic alebo JONNESWAY. Mimoriadne pádnym argumentom pre obstaranie produktov so značkou ASTA je aj prijateľná cena, ktorá býva v porovnaní s konkurenciou viditeľne nižšia. Nielen vďaka tomu popularita výrobkov tejto značky neustále a veľmi rýchlo rastie.
Veľkoobchod ASTA
Prípravky a náradie so značkou ASTA distribuujeme tiež veľkoobchodne. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle (+420) 775 400 912</ strong> alebo na emaile tom.kyselka@gmail.com .
Sortiment navyše neustále rozširujeme o novinky, aby sme mohli zákazníkom ponúknuť skutočne komplexné portfólio.