Naše výhody

Naše služby, výhody alebo prečo nakupovať u nás?

Internetových obchodov je veľa. Dôvodov, prečo si na nákup autoservisného či dielenského náradia a vybavenia vybrať práve e-shop Automotonáradie.sk, je ale ešte viac.

Nízke ceny

Zákazníkom sa samozrejme snažíme ponúkať čo najlepšie ceny. Ak sa napriek tomu stane, že niekde u konkurencie nájdete cenu nižšiu, informujte nás. Pokiaľ to bude možné, našu cenu znížime.

Tovar do druhého dňa u Vás!

Položky, ktoré sú označené zelene "SKLADOM" sme schopní odoslať pri objednaní do cca 15:00 ešte v ten deň (platí pre zásielky 50 kg). V drvivej väčšine prípadov teda máte váš tovar do druhého dňa (dodacia lehota sa môže v súčasnosti predĺžiť v súvislosti s koronarirusovou krízou kvôli prieťahom na strane dopravcu). Pokiaľ nie je produkt skladom, kontaktujeme vás s informácií o dostupnosti. Zákazníkom navyše neklameme. Zelene označené položky máme naozaj v našom skladu, nie u dodávateľa. Samozrejme sa občas môžu stať, že sa vyskytne chyba, aj my sme len ľudia. V takom prípade ale všetko rýchlo riešime a snažíme sa prípadnú chybu napraviť. Na vašej dôvere nám záleží. Ak si naraz objednáte viac výrobky a niektorý z nich na sklade mať nebudeme, čo najskôr vás kontaktujeme.

Veľkoobchod

Pre firmy z radov servisov, remeselníkov či internetových a kamenných obchodov sme v prípade záujmu o dlhodobú spoluprácu schopní ponúknuť zaujímavé ceny. Veľkoobchodné zákazníci navyše po nastavení uvidia priamo nákupnej ceny. Chcete vedieť viac? Neváhajte nás prosím kontaktovať.

Cenová ponuka na mieru, zľavy a bonusy

Pre váš autoservis, pneuservis či dielňu sme schopní podľa individuálnej dohody vytvoriť individuálnu cenovú ponuku. Nezriedka môžete získať zaujímavé zľavy, ktoré inde nedostanete. U nás tiež čerpáte zaujímavý bonusový program. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte alebo sa hneď zaregistrujte, nech môžete čerpať všetky výhody.

Registrácia má samozrejme oveľa viac výhod. Menujme napríklad lepší prehľad nad uskutočnenými objednávkami či zrýchlenie objednávkového procesu.

Široký sortiment tovaru

V sortimente máme vyše 16 tisíc produktov. Rozsah sa navyše každý týždeň rozrastá. Všetko robíme s cieľom ponúknuť pre autoservis, motoservis, pneuservis a dielňu skutočne komplexné vybavenie od A do Z. Ak u nás predsa len niečo nenájdete, neznamená to, že výrobok nemôžeme zaistiť. V tomto prípade nás prosím kontaktujte a dohodneme sa, či vám produkt budeme môcť zohnať.

Záruka a servis

Štandardom je samozrejmé dodržiavanie záručných lehôt podľa zákona. Vo väčšine prípadov u nás môžu uplatniť záruku aj firmy či osoby s IČO. U veľkých strojov ako vyzúvačky, zdviháky, vyvažovačky a ďalšie zabezpečujeme záručný aj pozáručný servis. U nás to skrátka predajom nekončí.

Kladné riešenie reklamácií

Niečo sa môže pokaziť vždy. Ak sa tak stane, u nás sa môžete spoľahnúť, že sa budeme vždy snažiť vyhovieť. Vo väčšine prípadov meníme tovaru metódou kus za kus alebo zabezpečíme od zákazníka zvoz, takže nemá s reklamáciou žiadne náklady navyše. Môžeme tak urobiť dokonca aj na základe kvalitných fotografií, na ktorých je poškodenie vidieť. Ak sa stane, že pošleme omylom iný tovar, opäť všetko vyriešime zvozom alebo výmennou zásielkou. Všetko robíme s cieľom eliminovať zákazníkove náklady naviac a zachovať aj cez určité ťažkosti jeho spokojnosť. Vytáčky a výhovorky u nás nečakajte.

Skúsený personál

V mnohých internetových, ale i kamenných obchodoch nájdete zamestnancov, ktorí toho o predávanom tovare vedia málo, alebo dokonca nič. U nás naopak pracuje len veľmi skúsený personál, ktorý vám v prípade nejasností s výberom správneho náradia poradia. Má s ním totiž sám skúsenosti z opráv áut a motoriek. Neváhajte sa preto na nás obrátiť.

To samozrejme nie je všetko. Preto sa staňte našej fanúšikom na Facebooku, odoberajte naše videá na YouTube a sledujte nás na Google Business, a tiež sa registrujte pre čerpanie bonusového programu. Budete tak mať istotu, že sa o všetkých aktualitách (napr. Dni dopravy zdarma, súťaže o hodnotné ceny a pod.) dozviete včas, nič vám neutečie a budete čerpať všetky výhody obchodu Automotonáradie.sk.