Aku leštička a brúska 12V, bezuhlíková - Milwaukee M18 FAP180-0X
Neohodnotené
Značka: Milwaukee
Batériová – akumulátorová kombinovaná brúska a leštička 12V, s bočnou rukoväťou v pevnom transportnom kufri – Milwaukee M18 FAP180-0X
Upozornenie: dodávané bez batérie a nabíjačky, nutné dokúpiť zvlášť!
Hlavné výhody:
- bezuhlíkový motor POWERSTATE™ navrhnutý a zostrojený spoločnosťou Milwaukee®
- elektronika konštantnej rýchlosti s plynulým spustením pre hladký rozbeh.
- kryt prevodovky s pogumovaním pre zvýšené pohodlie, obzvlášť pri práci s náradím vo zvislej polohe
- funkcia aretácie vypínača zaručuje pohodlnejšiu prácu pri leštení po dlhšiu dobu
- pomocné madlo je nastaviteľné do 3 polôh
- funkcia Line lock out – blokovanie napájania bráni automatickému spusteniu po výmene akumulátora
- variabilná voľba rýchlosti otáčok (360 až 2200 ot./min) pre leštenie aj brúsenie
- fexibilný akumulátorový systém – prevádzka s každým akumulátorom Milwaukee® M18™
Technické parametre:
- napätie: 12V Li-Ion
- otáčky naprázdno: 360 ÷ 2 200 ot./min
- priemer kotúča: 180 mm
- závit hriadeľa: M14
- hmotnosť s akumulátorom: 2,2 kg
Súčasť balenia:
- leštiaca podložka
- prachovka
- rukoväť
- bočná rukoväť AVS
- dodávané bez akumulátorov a nabíjačky!
- heavy duty kufor
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Dlouhodobě nedostupné
Kód: 4933451552