Aku leštička s brúska 5,0 Ah, kompaktná - Milwaukee M18 FAP180-502X
Neohodnotené
Značka: Milwaukee
Hlavné výhody:
- bezuhlíkový motor POWERSTATE™ navrhnutý a zostrojený spoločnosťou Milwaukee®
- elektronika konštantnej rýchlosti s plynulým spustením pre hladký rozbeh.
- kryt prevodovky s pogumovaním pre zvýšené pohodlie, obzvlášť pri práci s náradím vo zvislej polohe
- funkcia aretácie vypínača zaručuje pohodlnejšiu prácu pri leštení po dlhšiu dobu
- pomocné madlo je nastaviteľné do 3 polôh
- funkcia Line lock out – blokovanie napájania bráni automatickému spusteniu po výmene akumulátora
- variabilná voľba rýchlosti otáčok (360 až 2200 ot/min) pre leštenie aj brúsenie
- flexibilný akumulátorový systém – prevádzka s každým akumulátorom Milwaukee® M18™
Technické parametre:
- napätie/kapacita akumulátora: 12V/5,0 Ah Li-Ion
- počet akumulátorov: 2 ks
- nabíjačka: 60 min
- otáčky naprázdno: 360 ÷ 2 200 ot./min
- priemer kotúča: 180 mm