Invertorová automatická multi-nabíjačka batérií GYS DHC 54E

Neohodnotené
Značka: GYS

Invertorová automatická nabíjačka až 4 batérií 12 V GYS DHC 54E poslednej generácie s extrémne nízkou hmotnosťou je koncipovaná na báze vysokofrekvenčné invertorovej technológie. Disponuje pokrokovou DHC-technológií s 5-stupňovou nabíjacie charakteristikou (Pulse / Boost / 100%, equalisation / Floating) bez napäťových špičiek:

1.stupeň (SOFT START):
Nabíjanie začína s nízkym nabíjacím prúdom do doby, než napätie batérie dosiahne 10,5 V. Zároveň sa silne vybité batérie alebo batérie so začínajúcou sulfáciou pripravujú na možnosť plného nabitia.
2.stupeň (BULK):
Maximálna, plné nabíjanie, pri ktorom batérie čo najrýchlejšie dosiahne 75% -kapacita / energie.
3.stupeň (vyrovnávanie a analýza):
Po dosiahnutí prednastaveného maximálneho napätia batérie (až 14,4 V), sa nabíjací prúd silno redukuje a má nižšiu nabíjacie pulz. Zaisťuje sa tak 100% -nabití batérie.
4.stupeň (absorpčné nabíjanie):
V tomto režime je automaticky ukončený nabíjací proces pólové napätie je udržiavané na nastavenej hodnote Nabíjčka vyhodnocuje napätie batérie a v prípade poklesu opäť začne nabíjací proces. Batéria je tak 100% -nabitá, ale neprebije sa.
5.stupeň (impulzné udržiavacie nabíjanie):
Umožňuje udržiavať batériu plne funkčná, ak nie je používaná. Ak dôjde k poklesu napätia batérie (napr. V dôsledku prirodzeného vybíjanie), začne nabíjačka ľahkým nabíjacím pulzom bateri dobíjať na plnú kapacitu.

Súčasne je možné vykonávať nabíjanie alebo udržiavanie v nabitom stave až 4 štartovacích batérií 12 V (olovených s tekutým elektrolytom, gélových, AGM- a SLI-batérií) pri nabíjacom prúde až 4 x 5 A .. Stav nabitia každej z batérií udáva príslušná LED-kontrolka .

K ďalším charakteristickým vlastnostiam nabíjačky GYS DHC 54Ea prednostiam patrí:
- pracuje s konštantným jednosmerným prúdom, čím jej spotreba prúdu počas nabíjania je až o 20% nižšia ako u klasických nabíjačiek,
- moderné pulzná technológia umožňuje, že nabíjací proces je jedenapolkrát rýchlejší než u klasických nabíjačiek,
- ochrana proti skratu a prepólovaniu,
- ochranný systém proti iskreniu atď.

parametre:

napájacie napätie
výkon
kapacita nabíjaných batérií
napätia batérií
nabíjacie napätie
dĺžka nabíjacie káblov
dĺžka x šírka x výška
hmotnosť
230 V / 2 A
240 W
10 - 80 Ah
12 V
4 x 5 A
1,83 m
350 x 190 x 75 mm
2,5 kg
Dostupnosť 2-3 dni
Môžeme doručiť do:
30.5.2024
Kód: DHC54E
€341,06 €284,22 bez DPH
Invertorová automatická multi-nabíjačka batérií GYS DHC 54E
Neohodnotené
Značka: GYS

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť GYS bola založená v roku 1964 a je rodinnou spoločnosťou s viac ako 900 zamestnancami po celom svete. Spoločnosť je založená na neustálych investíciách do výskumu a vývoja a získavania znalostí av súčasnosti je významným hráčom v oblasti konštrukcie a výroby zváracích strojov, nabíjačiek batérií a zariadení na opravy karosérií.

Zariadenia na zváranie - GYS ponúka jeden z najširších sortimentov zváracích strojov, príslušenstva a spotrebného materiálu pre všetkých potenciálnych užívateľov, od najmodernejších aplikácií v priemysle až po bežné použitie pri údržbe a opravách.

< p>Zariadenia pre údržbu batérií - Spoločnosť GYS, vyrábaná v dvoch továrňach, ponúka mimoriadne širokú škálu produktov pre nabíjanie a údržbu batérií. Viac ako 50 rokov výroby upevnilo povesť značky GYS po celom svete.

Zariadenia na opravy karosérií - Spoločnosť GYS ponúka najširší sortiment vybavenia na opravy vozidiel, ktorá sa stala účastníkom nehody , tj vyťahovanie jamiek, zváranie, nitovanie, zdvíhanie, indukčný ohrev (a mnoho ďalších nástrojov). Tento sortiment bol vyvinutý v spolupráci s najväčšími svetovými výrobcami automobilov, ktorí nám deň čo deň dôverujú.


Arc Welding, Battery Chargers & Body Repair | GYS