Biela vazelína 400 ml TECTANE

Neohodnotené
Značka: Den Braven

Biela vazelína 400 ml TECTANEPre kvalitné mazanie mechanických pohonov, ako sú ozubené prevody, pákové mechanizmy, reťazové pohony, elektrické spínače, pánty, zámky, ložiská. Chráni proti korózii a oxidácii. Znižuje trenie, zvyšuje kĺzavosť. Vhodná pre konzerváciu el. kontaktov batérií, mazanie pántov, zámkov, prevodov a pod.

Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Kód: 14.45
€10,36 €8,63 bez DPH
Biela vazelína 400 ml TECTANE
Neohodnotené
Značka: Den Braven

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Den Braven je rýdzo česká firma so zameraním na všetky typy stavebných hmôt, ktorá vyrába a predáva značkové výrobky uznávané predovšetkým pre svoju spoľahlivosť. Vo vlastnom testovacom stredisku pre Vás vyvíjame a preverujeme spoľahlivosť našich značkových výrobkov. Moderné technológie tu umožňujú vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám na množstvo pri zachovaní vysokej kvality a krátkych dodacích termínov.

Cez 20 rokov sme stálicou a patríme k popredným svetovým producentom tmelov, polyuretánových montážnych pien, chemických kotiev, cementových lepidiel, fasádnych stierok, hydroizolačných náterov a penetrácií najvyššej kvality a dodávateľom chytov stavebná chémia. Zákazníkom ponúkame prístup nielen k širokej škále skladom dostupných produktov, ale aj k progresívnym materiálom, najmodernejším technologickým mechanizmom, rozsiahlemu poradenstvu a prepracovanej logistike.

 

Český výrobca a tvorca stavebných hmôt - Den Braven