8. 5. bude náš obchod ZATVORENÝ a ani na telefónnej linke nás nezastihnete. Objednávky prijaté počas sviatkov začneme spracovávať hneď nasledujúci pracovný deň.

Brúsny kotúč korund hrubý, 200x20x15,88 mm, hrubosť 36, pre brúsky KSA 200 - Bernardo

Neohodnotené
Značka: BERNARDO

Kotúč na brúsenie kovov, hrubý korund P36, priemer 20 cm, pre stolové kotúčové a kombinované brúsky - Bernardo 05-1827

Univerzálny kotúč pre hrubšie opracovávanie kovových materiálov pomocou stolových brúsok.

Vhodné pre brúsky Bernardo KSA 200.

Technické parametre:

- rozmer: 200x20 mm

- upínací priemer: 15,88 mm

- hrubosť: 36

- materiál: korund

Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Dlhodobo nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: 05-1827
€36,20 €29,43 bez DPH
Brúsny kotúč korund hrubý, 200x20x15,88 mm, hrubosť 36, pre brúsky KSA 200 - Bernardo
Neohodnotené
Značka: BERNARDO

Popis produktu nie je dostupný

Dodatočné parametre

Kategória: Štandardné brúsne kotúče na kov
EAN: 2990381037055
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola

Firma BERNARDO (predtým PWA) bola založená v roku 1979 ako rodinný podnik so sídlom v rakúskom meste Linz a vo svojich začiatkoch pôsobila ako maloobchodná firma špecializovaná na dodávanie strojov a strojného vybavenia v Rakúsku. Po 14 rokoch trvalého rastu firma začala v roku 1993 veľkoobchodný predaj obrábacích a tváracích strojov.

Významný medzník v histórii bol dosiahnutý v roku 1997, kedy bola vykonaná registrácia značky BERNARDO, ktorá vošla postupne v známosť aj v ďalších štátoch Európy.
BERNARDO - WOOD TEC PEDIA