Očistenie a odmastenie skla pred lepením PETEC Reinigungs-Set

Neohodnotené
Značka: Petec

Sada pre čistenie a odmastenie plôch na lepenie skla pred použitím lepidla obsahuje dve špeciálne utierky (pre mokré a suché použitie). Vrecko sa otvorí a plocha na lepenie sa očistí utierkou pre mokré použitie. Ihneď potom sa takto očistená plocha dôkladne vytrie utierkou pre suché použitie.
Množstvo: 1 sada

Dostupnosť U dodávateľa
Môžeme doručiť do:
14.12.2023
Kód: 10198979
€4,72 €3,93 bez DPH
Očistenie a odmastenie skla pred lepením PETEC Reinigungs-Set
Neohodnotené
Značka: Petec

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

PETEC je stredne veľká, moderná a prezieravá spoločnosť so sídlom v Schlüsselfelde v Horných Frankách. Náš rozsiahly sortiment chemicko-technických výrobkov poskytuje našim zákazníkom tie správne produkty pre dokonalé profesionálne výsledky.

Už od založenia firmy v roku 1991 sa zameriavame na kvalitu a neustály vývoj nových techník, ktoré boli kľúčom k nášmu úspechu na trhu. Sila vzťahov, ktoré máme so zákazníkmi, znamená, že môžeme ponúknuť nadštandardné služby a podporu, systém riadenia kvality, certifikované produkty, poradenstvo v oblasti používania a školenia, rovnako ako pridanú hodnotu k prebiehajúcemu vývoju produktov a systémovým riešeniam.

Portfólio produktov so značkou PETEC predstavujú najrôznejšie lepidlá, tesniace tmely (klasické, karosárske, montážne atď.), prostriedky na tesnenie závitov, špeciálne mazivá (silikónové, grafitové, medené) , multifunkčné atď.), prípravky na čistenie vstrekovacích systémov, chladičov, bŕzd a pod., antikoróznych sprejov, bleskových uvoľňovačov zahrdzavených skrutkových spojení, ale aj materiálov na ošetrovanie dutín a spodkov karosérií atď.