Čistič škrtiacej klapky a karburátora 400ml - SJD

Neohodnotené
Značka: SJD

Čistič škrtiacich klapiek a karburátora je univerzálny výrobok na báze organického rozpúšťadla, určený pre jednoduché odstránenie mastnoty, oleje a mastných nečistôt. Prípravok je určený rovnako pre EGR ventily a regulačné ventily voľnobehu. Odstraňuje starú nečistotu, zanecháva čistý a suchý povrch. Vytvára silný tlak, čím veľmi uľahčuje prácu.

Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Kód: SJD14
€7,06 €5,88 bez DPH
Čistič škrtiacej klapky a karburátora 400ml - SJD
Neohodnotené
Značka: SJD

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Poľská značka SJD ProTech sa do povedomia zákazníkov zapísala rozsiahlym sortimentom automobilovej a dielenskej chémie. Portfólio obsahuje predovšetkým technickú chémiu, ako sú suché, medené, keramické či grafitové mazivá, spreje na kontakty, čističe reťazí. >či odhrdzovače, v ponuke je ale aj výber autokozmetiky. Do nej patria napríklad osviežovače klimatizácií, čističe čalúnenia alebo oživovače plastov.

Výrobky SJD ProTech sú dlhodobo synonymom kvalitnej autochémie, auto a motokozmetiky. motocyklov, ktorí si sami chcú svoje stroje udržiavať v dobrom stave. Veľkou výhodou výrobkov SJD je okrem stopercentnej funkčnosti aj ohľaduplnosť k životnému prostrediu.