Prístroj pre zistenie netesností vo valcoch motorov - Quatros QS30185

Neohodnotené
Značka: QUATROS

Diagnostický prístroj umožňujúci zistenie straty tlaku v spaľovacom priestore motorov na základe unikajúceho vzduchu rôznymi netesnosťami. Pomerne ľahko tak možno zistiť napr. Podpálené ventily, netesné piestne krúžky, chybná tesnenie pod hlavou atď. Bez nákladnej demontáže.
Prístroj sa na spaľovací priestor napája spravidla cez otvor pre zapaľovacie či žeraviace sviečku. Daný priestor sa natlakuje cez prístroj stlačeným vzduchom a následne meria pokles tlaku. Farebne rozlíšená stupnice tlakomeru charakterizuje, či je tesnosť v poriadku alebo naopak a v akej miere. Pripojovacie hadice je vybavená závitovým adaptérom (M14x1,25 a M12x1,25).
Tento typ má dva tlakomery (0-10 bar). Druhý tlakomer patrí k vstavanému regulátora tlaku. To znamená, že pomocou tohto regulátora s tlakomerom je možné nastaviť požadovaný tlaku vzduchu, ktorým sa plní spaľovací priestor (spravidla okolo 1 bar).


Obal môže byť aj v inom farebnom prevedení.


Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (4 ks)
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Kód: QS30185
€49,01 –5 % €46,56 €38,80 bez DPH
Prístroj pre zistenie netesností vo valcoch motorov - Quatros QS30185
Neohodnotené
Značka: QUATROS
Prístroj pre zistenie netesností vo valcoch motorov - Quatros QS30185
€49,01 –5 %

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pod značkou QUATROS dostanú zákazníci nástroje a náradie (nielen) na opravy automobilov.

Sortiment zahŕňa napríklad aretačné prípravky a náradie pre nastavenie časovanie motorov, sťahováky, sortiment pre brzdový systém,&chladenie a klimatizácia, karosárske práce</ strong> a mnoho ďalšieho. Firma vyrába aj ťažšie dielenské vybavenie, ako  zdviháky na automobily, žeriavy a  hydraulické lisy.

Spoločnosť bola založená ako reakcia na vysoký dopyt po profesionálnych nástrojoch za priaznivé ceny. Počas krátkej doby si získala vďaka kvalite a širokému sortimentu skvelú reputáciu medzi profesionálmi aj amatérov. Tí oceňujú predovšetkým vynikajúci pomer medzi kvalitou a cenou.

Vďaka širokej sieti obchodných partnerov po celej Európe sa produkty značky  QUATROS vyrábajú a distribuujú vo veľkom meradle. Pre zákazníka to znamená okrem ľahkej dostupnosti predovšetkým istotu, že nástroj si bude môcť zaobstarať za atraktívnu cenu.

Pre český a slovenský trh je firma MojaDielna.skvýhradným dodávateľom značky QUATROS! Náradie od nikoho neprekupujeme, ale dovážame ho priamo od výrobcu. Preto si môžete byť vždy istí, že si u nás kúpite nástroje značky QUATROS za skvelé ceny a so zárukou.

>

Veľkoobchod QUATROS

Výrobky QUATROS dodávame tiež veľkoobchodne za výrazne konkurencieschopné ceny! Pre viac informácií nás, prosím, neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +420 775 400 912, alebo na emaile  velkoobchod@mojedilna.cz .

 

Podobné produkty

Tester tesnosti - úniku tlaku z valcov motora - ASTA
€122,70
€149,64 (–18 %)

Prípravok - tester na zistenie úniku tlaku z valcov motora ASTA TIT-090 Určené pre kontrolu tesnosti (opotrebovania) valcov v benzínových aj naftových motorov. Diagnostika sa...

Kód: TIT-090