Prístroj na diagnostiku chladenie a kúrenie

Neohodnotené
Značka: Hubitools

Prístroj na skúšanie tesnosti systémov chladenia a kúrenia motorových vozidiel belgického dodávateľa Hubitools s univerzálnym adaptérom, čerpadlom a tlakomerom.

  • skúška tesnosti systémov chladenia / kúrenia pomocou výkonného ručného čerpadla s hadicou a koncovkou / rýchlospojkou pre pripojenie adaptéra je rýchla a spravidla možno ľahko odhaliť netesnosti týchto systémov,
  • univerzálny adaptér nahrádza klasických individuálnych adaptérov pre osobné, dodávkové a nákladné automobily a to ako uzatváracie viečka bajonetová aj závitová až do priemeru 50 mm,
  • prehľadný tlakomer má na stupnici jasne vyznačenej zóny tlakového testu,
  • tlak čerpadla 0 - 207 kPa,
  • praktické uloženie v plastovom kufríku,
  • vysoká prevádzková spoľahlivosť a životnosť.
Dostupnosť Vypredané
Kód: AB70802
€209,56 –5 % €199,08 €165,90 bez DPH
Prístroj na diagnostiku chladenie a kúrenie
Neohodnotené
Značka: Hubitools
Prístroj na diagnostiku chladenie a kúrenie
€209,56 –5 %

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Belgická spoločnosť Hubitools, ktorá má viac ako 40 rokov skúseností s predajom inovatívneho náradia, sa stala kľúčovým partnerom v oblasti automobilových a priemyselných opráv . Od roku 2016 navrhujeme a vyvíjame vlastný "Hubitools Design Products". Tieto nástroje sú zamýšľané pre techniky, aby im pomohli s aktuálnymi problémami, ktorým čelia pri moderných vozidlách. Okrem vlastných patentovaných výrobkov sme dlhodobým výhradným európskym distribútorom viacerých svetových výrobcov kvalitného náradia. Máme tiež pevné vzťahy s dodávateľmi z celého sveta, ich výrobky vylepšujeme a prispôsobujeme nášmu trhu, čím sa stávajú aj exkluzívnym tovarom.

Hubitools ponúka najinovatívnejšie a najkvalitnejšie nástroje v oblasti špecializovanej mechaniky, diagnostiky a kontroly , kontroly, elektronického testovania a značenia. 


logo HubiTools