Dielenský vozík nevybavený, s postranným úchytom, 7 zásuviek - JONNESWAY C-7DW1

Akcia
Odporúčame

Výrobca JONNESWAY

Kód produktu C-7DW1


Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícii


Pôvodná cena 975,83 EUR

Cena bez DPH 645,20 EUR

Cena s DPH 780,71 EUR


+ -

Popis výrobku


Dielenský montážny náraďový vozík JONNESWAY C-7DW1
7 zásuviek rôznych rozmerov: 5 horných 579 x 380 x 56 mm, 2 spodné 579 x 380 x 179 mm.
Celkové rozmery vozíka: 670 x 460 x 943 mm
Váha 74,5 kg

Kovový, mimoriadne pevný a kvalitne postavený dielenský vozík na náradie s postranným úchytom na drobnejšie vybavenie a vrchnou doskou z materiálu ABS, ktorú je možné použiť ako pracovnú plochu.

Rôzne veľké zásuvky pojmú všetky druhy dielenského náradia. Sú vybavené aretáciou proti nechcenému otvoreniu napríklad pri prevážaní - pri otváraní treba mierne zabrať. Centrálne zamykanie zvyšuje bezpečnosť. Zámok je umiestnený na dobre prístupnom mieste na hornej hrane čelné steny - viď obrázok. K vozíka sú dodávané dva klíčky.

Transport uľahčujú veľká a široká kolieska. Dve sú v pevných, dve v otočných konzolách. Vďaka tomu sa s vozíkom dobre manévruje, nehrozí ale jeho nechcené prejdení do strany a prípadné poškodenie okolia (napr. Opravovaného auta v servise). Riaditeľné kolieska majú brzdy s veľkými a dobre dostupnými pedále - nie je pri aretáciu alebo odbrzďovaní ich netreba zložito hľadať.

Vozík je dodávaný nevybavenej. Vďaka tomu máte možnosť individuálneho vybavenia náradím a prípravky, ktoré naozaj potrebujete. K tomu odporúčame hlavne prakticky usporiadané moduly a kazety JONNESWAY.