17.11.2025 je naša expedícia zatvorená. Objednávky expedujeme v utorok 18.11.2025. Ďakujeme za pochopenie.
Dlaždice Fortelock XL ECO, svetlo šedá, vzor hadej kože
Dlaždice Fortelock XL ECO, svetlo šedá, vzor hadej kože
Séria XL je určená do priestorov so strednou záťažou a rovným podkladom , skvele sa hodí do pivníc, garáží, verejných priestorov a obchodov.
Unikátny vzor hadej kože s odleskami ide jednoducho upratovať.
Dlažba je veľkoformátová (2,5 ks dlažby vystačí na plochu 1m 2 )
Jednoduchá inštalácia, údržba aj čistenie je samozrejmosťou.
V prípade nutnosti je možné jednotlivé dlaždice jednoducho vymeniť za nové bez nutnosti rozoberania celej podlahy.
Poskytuje možnosť jednoduchého kombinovania farieb a vytvárania koridorov, ciest a navádzajúcich pruhov .
Je vyrobená z recyklovaného materiálu 100% PVC.
Vyrobené v SR .
Technické údaje
Využitie výrobku: komerčné a bytové priestory, garáže, dielne
Materiál: 100% vinyl
Rozmery dlaždice (šírka x dĺžka x výška): 653 x 653 x 4 mm
Váha 1 ks dlaždice: 2,3 kg
Tvrdosť: 92 Shore A
Odolnosť proti chemikáliám: Dobrá
Celková hrúbka: 4 mm
Hrúbka povrchovej vrstvy: 4 mm
Odolnosť proti oderu: T (deformácia po statickom zaťažení; < 0,1 mm)
Rozmerová stabilita: <= 0,40 %
Stálofarebnosť na umelom svetle: > ako 5 (bez poškodenia)
Reakcia na oheň: Obtiažne zápalný
Protišmykovosť: R10
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | ECO dlažba z recyklátu |
|---|---|
| EAN: | 2990381049690 |
| Farba a vzor dlažby: | svetlo šedá. Vzor hadej kože |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Podlahy Fortelock môžete položiť prakticky všade. Bez nutnosti úprav súčasnej podlahy. Je nenáročná na údržbu, odolná voči nárazom a položiť ju zvládnete aj bez pomoci odborníkov. Podlaha Fortelock prináša moderný spôsob, ako vyriešiť podlahu v akomkoľvek priestore.
Fortelock sa vyrába zo 100% PVC. Vstrekovaním z granulovaného materiálu, ktorý sa nahrieva a lisuje pod obrovským tlakom. Výsledkom je veľmi pevná a odolná dlaždica o veľkosti 51 x 51, 46 x 46 alebo 47 x 47 cm. Dlaždice majú výbornú odolnosť voči vode a chemikáliám, tlmia vibrácie a dobre izolujú teplo.
