Držiak na bity 1/4" magnetický - BGS 1729

Neohodnotené
Značka: BGS technic

Chróm vanádium.

Predĺženie magnetické na bity.

Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Kód: 1729
€1,56 €1,30 bez DPH
Držiak na bity 1/4" magnetický - BGS 1729
Neohodnotené
Značka: BGS technic

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

BGS technic sa špecializuje predovšetkým na autoservisné prípravky a vybavenie (napr.  aretačné prípravky na rozvody), dielenské vybavenie, ručné náradie, pneumatické náradie a elektrické náradie. Sortiment dopĺňaspotrebný tovar, ako napr. poistky, pružinky, závlačky, príchytky na čalúnenie alebo poistné krúžky, tzv. Rozsah je teda skutočne široký.

Firma BGS technic bola založená v roku 1970 v Nemecku. Jej výrobky sa predávajú vo viac ako 60 krajinách sveta. Za dobu svojej existencie sa spoločnosť stala symbolom mimoriadnej kvality a pokroku vďaka neustálym snahám o inovácie. Synonymom všetkého sortimentu sú predovšetkým dlhá životnosť a užívateľská príjemnosť. Spotrebitelia z radov automechanikov, remeselníkov i náročnejších domácich užívateľov - domácich majstrov - si pri výrobkoch chvália praktickosť a premyslenú konštrukciu, ktoré prácu pomáhajú uľahčiť.

Hlavným cieľom BGS technic je ponúknuť rýchly servis, komplexný sortiment a produktové inovácie s vysokou kvalitou za dostupné ceny.

Obchod  MojaDielna.sk je popredným predajcom značky BGS, a to nielen na internete. Už od samého začiatku našej existencie v roku 2013 obsahuje naša ponuka veľké množstvo výrobkov s typickým červenobielym logom, v súčasnosti potom ponúkame viac ako 1400 druhov tovaru tejto značky. Jej sortiment navyše neustále rozširujeme, takže sme schopní ponúknuť zákazníkom skutočne široké spektrum produktov. Veľké množstvo výrobkov máme neustále  skladom, takže sú v prípade potreby dostupné skutočne veľmi rýchlo. Pokiaľ sa stane, že tovar na sklade nie je, sme schopní ho dodať rádovo do týždňa. Skrátka a dobre, "čo nemáme, dodáme".

Prezrite si katalóg značky BGS technic tu! (2020/2021 - Nemčina, PDF)

Veľkoobchod BGS technic

Produkt výrobcu BGS technic dodávame tiež veľkoobchodne. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na emaile  tom.kyselka@gmail.com alebo telefónu (+420) 775 400 912.

BOUKAL E-shop

 


Podobné produkty

Držiak bitov, magnetický, extra dlhý, 300 mm, šesťhran 1/4" - JONNESWAY D160MH1AD
€6,98

Držiak – adaptér na bity, magnetický, extra dlhý, 300 mm, šesťhran 1/4" – JONNESWAYExtra dlhý, predĺžený adaptér na bity na upnutie do vŕtačky, skrutkovača a pod., na použitie s...

Kód: D1300MH1AD
Držiak bitov, magnetický, dlhý, 150 mm, šesťhran 1/4" - JONNESWAY D160MH1AD
€5,51

Držiak – adaptér na bity, magnetický, dlhý, 150 mm, šesťhran 1/4" – JONNESWAYDlhý, predĺžený adaptér na bity na upnutie do vŕtačky, skrutkovača a pod., na použitie s 1/4“ bitmi....

Kód: D1150MH1AD