Koncovka na hustenie pneu 6 mm, veľká páčka, kovová - PCL

Neohodnotené
Značka: PCL
Hustiaci koncovka na fúkanie pneumatík priemerom 6 mm a dĺžkou hadicové vsuvky 15 mm, štandardná kovová - PCL
Pre ľahké a rýchle hustenie kolies. Koncovka sa nasunie na ventil a zaistí pomocou poistky - silná pružina drží koncovku pripnutú a mechanik ju nemusí nijako pridržiavať. Po nahustení kolesá na predpísaný tlak sa jednoducho odopne. Veľká ovládacia páčka poistky podstatne uľahčuje manipuláciu.
Jednoduchá montáž do hadice - po zasunutí sa zaistí hadicovou sponou.
Kovová konštrukcia s dlhou životnosťou - vhodné aj pre náročnejšie podmienky v pneuservise, na čerpacích staniciach a pod.
Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Kód: 00172
€1,66 €1,38 bez DPH
Koncovka na hustenie pneu 6 mm, veľká páčka, kovová - PCL
Neohodnotené
Značka: PCL

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka PCL, to je výber tej najlepšej značky pre nafukovanie pneumatík a produkty stlačeného vzduchu. S viac ako osemdesiatročnými skúsenosťami s vývojom sofistikovaných pneumatických zariadení je PCL uznávaný ako globálny líder v návrhu a výrobe najpokročilejšieho a najkomplexnejšieho portfólia inflácie pneumatík a výrobkov so stlačeným vzduchom na trhu. Jej výrobky sú známe predstavenie na garážových predzáhradkách, obchodoch s pneumatikami, továrňach a dielňach po celom svete.

Dôveryhodná značka PCL „Made in Sheffield“ sa stala synonymom pre špičkové produkty podporené prvotriednym servisom a miestnou technickou podporou, nech už majú jej zákazníci sídlo kdekoľvek. Spoločnosť PCL, ktorá bola založená v roku 1938, kedy boli v Sheffielde navrhnuté a vyrobené úplne prvé tlakomery, zaznamenala fenomenálny rast, v roku 2011 sa pripojila k skupine firiem HORN, spolu so značkou TECALEMIT. Dnes PCL vyváža do viac ako 100 krajín prostredníctvom celosvetovej siete agentov a distribútorov, s výrobnými zariadeniami. 

Všetky produkty PCL sú vyrobené z najkvalitnejšieho materiálu s ohľadom na spoľahlivosť a životnosť a dôkladne otestované podľa všetkých (platných) medzinárodne uznávaných noriem.