Hydraulický dielenský lis 75T, s manometrom - ASTA A-7500SP

Neohodnotené
Značka: ASTA
Dielenský lis s hydraulickým pohonom ASTA A-7500SP

Technické dáta:
Tlak: 75 ton
Nastaviteľná výška pracovnej plochy: 170-1000 mm
Zdvih piesta: 250 mm
Tlak privádzaného vzduchu: 6.3 bar
Rozmery s balením: 740 x 1430 x 2002 mm
Váha: 460 kg
Dostupnosť Nie je skladom
Kód: A-7500SP
€5 212,37 –26 % €3 857,16 €3 214,30 bez DPH
Hydraulický dielenský lis 75T, s manometrom - ASTA A-7500SP
Neohodnotené
Značka: ASTA
Hydraulický dielenský lis 75T, s manometrom - ASTA A-7500SP
Akcia
€5 212,37 –26 %
75tunový, mimoriadne silný a pevný lis pre autoservis, dielňu, priemyselné a výrobné podniky a ďalšie, určený pre ťažké práce. Stabilná a mimoriadne pevná oceľová konštrukcia bráni nechcenému krútenie či prehýbaniu nástroja pri lisovaní.

Ovládanie je možné pomocou pedálu (tzv. Diaľkové ovládanie) - pedál je možné presunúť vďaka ovládaciemu vedeniu do väčšej vzdialenosti od lisu v prípade práce s nebezpečnými predmetmi, u ktorých je možnosť prasknutie či iného problému a tým pádom riziko zranenia obsluhy.

Pracovná plocha je nastaviteľná pomocou mechanickej kľuky, zaisťuje so štyrmi čapmi. Pracovný lisovacie piest je možné presúvať vpravo / vľavo. Vďaka tomu je lis mimoriadne variabilná.

Orientáciu pri práci napomáha dobre čitateľný manometer umiestnený na vrchnom priečnika.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

So značkou ASTA je na trhu k dispozícii predovšetkým široký sortiment autoservisného vybavenia. Ide napríklad o aretačné prípravky na rozvody motorov, plničky a odsávačky prevodového oleja, prípravky na brzdy, nápravy a mnohé ďalšie. Sortiment dopĺňa ručné aj pneumatické náradie, ochranné pomôcky a ďalšie dielenské a servisné vybavenie.

Taiwanská spoločnosť ASTA Tools je jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek v sektore autoservisného priemyslu. Jej cieľom je ponúkať premyslené a praktické produkty, ktoré automechanikom a opravárom prácu čo najviac uľahčia a zrýchlia. Dôraz je pritom kladený na skutočne vysokú kvalitu, ktorá je plne porovnateľná s najznámejšími a rokmi osvedčenými značkami, ako sú TONA EXPERT, BGS technic alebo JONNESWAY. Mimoriadne pádnym argumentom pre obstaranie produktov so značkou ASTA je aj prijateľná cena, ktorá býva v porovnaní s konkurenciou viditeľne nižšia. Nielen vďaka tomu popularita výrobkov tejto značky neustále a veľmi rýchlo rastie.

Veľkoobchod ASTA

Prípravky a náradie so značkou ASTA distribuujeme tiež veľkoobchodne. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle (+420) 775 400 912</ strong> alebo na emaile  tom.kyselka@gmail.com .

Sortiment navyše neustále rozširujeme o novinky, aby sme mohli zákazníkom ponúknuť skutočne komplexné portfólio.

Asta Quality Tools | Single Partner | JDA Customs