Infračervený laserový bezdotykový teplomer -50 ° C do + 380 ° C

Neohodnotené
Značka: Genborx

Infračervený laserový teplomer s bodovým laserovým zameriavačom vysokej kvality slúži na bezdotykové meranie teploty. Teplomer sníma vyžarované tepelné vlnenie, ktoré vystupuje z povrchu materiálu. Laserový fixačné lúč (možno aktivovať / deaktivovať tlačidlom vľavo, ikona "lasera" na displeji) označuje červeným bodom stred snímanej plochy a slúži k ľahšiemu zameranie miesta, kde je potrebné zmerať povrchovú teplotu. Nameraná teplota je priemerná teplota snímanej plochy. Čím menšia je snímaná plocha, tým presnejšie je zmeraná teplota. Priemer snímanej plochy sa zväčšuje so zväčšujúcou vzdialenosťou v optickom pomere 12: 1 (napr. Vo vzdialenosti od prístroja 120 mm je priemer snímanej plochy 10 mm). Pravé tlačidlo aktivuje / deaktivuje modré podsvietenie displeja (ikona "žiarovky" na displeji). Červené tlačidlo uprostred na ovládacom paneli vzadu slúži na prepínanie ° C / F. Snímanie je začaté stlačením spúšte na rukoväti prístroja vpredu (na dispeji signalizované ikonou SCAN) a je ukončené jeho uvoľnením, čo je sprevádzané zvukovým signálom a ikonou HOLD na dispeji prístroja. Po 7 sekundách od posledného použitia sa prístroj automaticky vypína.
Uplatní sa najmä pri bezkontaktným meraní teploty rôznych agregátov a súčastí (ložísk, prevádzkových potrubia, výmenníkov, klimatizáciou atď.). aj v ťažko prístupných miestach.

parametre:

 • napájanie - batérie 9 V (súčasťou dodávky),
 • rozsah merania -50 ° C do + 380 ° C (-58-716 ° F),
 • presnosť 0-700 ° ± 1,5 ° C alebo ± 1,5%, -50 ° C-0 ° C ± 3,0 ° C,
 • rozlíšenie 0.1 ° C,
 • doba reakcie <500 ms,
 • vzdialenosť - veľkosť spotu 12: 1,
 • rozsah pracovnej teploty a relatívnej vlhkosti okolitého prostredia 0 ° C-40 ° C / 10-95%,
 • rozmery 153x101x43 mm,
 • hmotnosť prístroja bez batérie 127 g
 • hmotnosť balenia vr. batérie 210 g
 • balenie - blister.
Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (4 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Kód: IRT-380
€23,90 €19,92 bez DPH
Infračervený laserový bezdotykový teplomer -50 ° C do + 380 ° C
Neohodnotené
Značka: Genborx

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Genborx je chránenou obchodnou značkou firmy AKADEA sro Pod týmto názvom sa na slovenský a na slovenský trh dodávajú produkty ako napríklad ručné a elektrické náradie dovážané priamo (bez medzičlánku) od významných zahraničných výrobcov z mnohých krajín sveta. O kvalitné obchodné portfólio sa stará profesionálny tím odborníkov, ktorí monitorujú kľúčové svetové trhy a vykonávajú výber nových produktov. Títo špecialisti tiež priebežne sledujú a hodnotia kvalitu tovaru.Záručný aj pozáručný servis je v celej SR zaistený vlastným technickým a servisným oddelením.

Produkty s označením Genborx oceňuje vďaka ich kvalite a priaznivej cene čoraz väčší počet tak veľkoobchodných partnerov, ako aj koncových spotrebiteľov.

Podobné produkty

Infračervený digitálny teplomer, -50 °C až +380 °C - SOLIGHT
Novinka
€26,64

Infračervený digitálny teplomer, -50 °C až +380 °C, presnosť merania +/- 1,5 °C, podsvietený displej, napájanie 9 V batériou - SOLIGHT TE47.Bezkontaktný digitálny teplomer s...

Kód: TE47