Kliešte na hadicové spony s bowdenom (s lankom) - JONNESWAY AR060021

Neohodnotené
Značka: JONNESWAY
Lankové kliešte na prácu s hadicovými sponami JONNESWAY AR060021
Dĺžka lanka: 630 mm
- s päťstupňovou aretáciou
Patentovaný špeciálny nástroj s pracovným adaptérom na pružnom vonkajšieho konca sa používa najmä pri montáži / výmene samosvorných spôn hadíc pre palivo, olej, vodu a pod. V ťažko prístupných miestach, kde je nasadenie klieští nemožné.
Pre značky ALFA ROMEO, AUDI, CITROEN, FIAT, FORD, HYUNDAI, LANCIA, MAN, MERCEDES, OPEL, PEUGEOT, PORSCHE, RENAULT, SEAT, TOYOTA, VOLKSWAGEN, VOLVO atď.
Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (3 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Kód: AR060021
€66,19 –5 % €62,88 €52,40 bez DPH
Kliešte na hadicové spony s bowdenom (s lankom) - JONNESWAY AR060021
Neohodnotené
Značka: JONNESWAY
Kliešte na hadicové spony s bowdenom (s lankom) - JONNESWAY AR060021
Tip
€66,19 –5 %

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma JONNESWAY vyrába ručné náradie, vzduchové (pneumatické) náradie a tiež špeciálne náradie na opravy automobilov. </strong >Ponuku dopĺňajú náraďové vozíky Dohromady číta portfólio značky JONNESWAY niekoľko tisíc produktov. Táto ponuka sa pritom stále rozrastá a zdokonaľuje. JONNESWAY je taiwanská spoločnosť s 36-ročnou tradíciou a dodáva náradie do 108 krajín po celom svete.

Základnou myšlienkou spoločnosti je od začiatku výroby v roku 1983 ponúkať čo najkvalitnejšie produkty, na ktoré sa používatelia môžu stopercentne spoľahnúť za akýchkoľvek okolností, a to za prijateľné ceny dostupné skutočne všetkým. Na výrobu používa len prvotriedne materiály: chróm-vanádiovú oceľ (napr. na kľúče, hlavice atď.), mimoriadne pevnú oceľ chróm-molybdénovú (predovšetkým na kované úderové hlavice pre rázové uťahováky), materiál S2 (nástrčné kľúče rôznych druhov), a pod. spoľahlivosť a trvanlivosť náradie JONNESWAY si značku obľúbili nielen automechanici či remeselníci, ale aj závodné či športové tímy, ktoré  tieto produkty úspešne používajú pri servise závodných strojov.< /span>

Vďaka mimoriadnej kvalite výrobkov táto firma dostala mnoho ocenení; medzi najdôležitejšie z nich patrí napríklad národná cena Yushan od taiwanskej vlády či Superior Brand Award. Na prestížny zoznam TOP 1000 malých a stredných firiem ju zaradila svetoznáma analytická spoločnosť Dun & Bradstreet. Zákazník si teda môže byť istý, že za svoje peniaze dostáva kvalitu s konkurenciou plne porovnateľnú či dokonca väčšiu. S touto filozofiou oslavuje firma úspechy po celom svete a teraz konečne dorazila aj k nám.

Firma  MojaDielna.sk patrí medzi exkluzívny dovozca a predajca tejto značky v Českej republike. V našej neustále sa rozrastajúcej ponuke nájdete s logom JONNESWAY tisícky produktov  – od samostatných nástrčných hlavíc a bitov cez  momentové kľúče až po špeciálne pneumatické náradie. V drvivej väčšine prípadov máme tovar a môžete ho mať doma doslova cez noc. Pokiaľ skladom nie je, urobíme všetko pre to, aby sme vám ho doručili v čo najkratšom čase.

Na pneumatické náradie tejto značky navyše robíme záručný a pozáručný servis. Máte teda istotu, že aj keď sa vyskytne nejaká obtiaž, nie je problém ju k vašej spokojnosti vyriešiť.

Veľkoobchod JONNESWAY

Exkluzívne postavenie firmy MojaDielna.skna slovenskom trhu vo vzťahu k značke JONNESWAY má pre zákazníka aj ďalšie veľké pozitíva. Prípadné reklamácie či zvláštne požiadavky sme navyše schopní vyriešiť veľmi rýchlo ak spokojnosti všetkých zúčastnených. Pre viac informácií nás, prosím, neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +420 775 400 912, alebo na emaile  info@mojediľna.cz . Radi s  vámi všetko preberieme a dohodneme.

Pevne veríme, že výrobky JONNESWAY počas krátkej doby získajú aj v slovenských dielňach dobrú povesť, ktorou sa už pýšia v zahraničí.

 

 

Podobné produkty

Kliešte pre súbežné hadicové spony VAG - BGS 66120
€56,99
€63,32 (–10 %)

Pre nových spony, súbežné vo vozch VAG 2.0 TDi. Pomocou vonkajšieho puzdra je možný prístup aj do úzkych a hlbokých miest. Aretačné mechanizmus.

Kód: 66120
Kliešte na hadicové spony s bowdenom pre motory koncernu VAG 2.0 TDI - Quatros QS20219
€28,06

Kliešte s lankom na samosvorné hadicové spony pre automobily VW, Audi, Škoda 2.0 TDi od roku výroby 2005 Určené pre montáž / demontáž samosvorných hadicových spôn v novej...

Kód: QS20219
Kliešte na samosvorné hadicové spony s lankom CLICK-R - Quatros QS20679
€26,70

Kliešte na samosvorné hadicové spony Kliešte obsahujú prípravok CLICK-R na pružnom bowdenu. Používa sa najmä pri montáži / výmene samosvorných spôn, hadíc pre palivo, olej,...

Kód: QS20679
Kliešte na hadicové spony, s bowdenom (s lankom) - Quatros QS20343
€12,07

Patentovaný špeciálny nástroj s pracovným adaptérom na pružnom vonkajšieho konca sa používa najmä pri montáži / výmene samosvorných spôn hadíc pre palivo, olej, vodu a pod. V...

Kód: QS20343
Kliešte na hadicové spony, s bowdenom - lankom
Kliešte na hadicové spony, s bowdenom - lankom
✓ Skladom - ihneď k expedícií (1 ks)
€61,93
€72,85 (–14 %)

Špeciálny lankové kliešte na spony hadíc ASTA A-62363 Nástroj s adaptérom na lanku, tzv. Bowdenu, určený pre montáž / výmenu samosvorných hadicových spôn na palivovom, olejovom...

Kód: A-62363
Kliešte na hadicové spony s lankom - bowdenom, výmenné čeľuste - QUATROS QS20678
€43,78

Kliešte na montáž hadicových spôn priemeru do 75 mm, s výmennými bowdenmi (lanky) s rôznymi čeľusťami – QUATROS QS20678 Špeciálny nástroj na zopnutie páskových spôn na...

Kód: QS20678