Kliešte na vyvažovacie závažia WT21C

Neohodnotené
Značka: Ferdus
Kliešte na montáž a demontáž vyvažovacieho závažia, tzv. Naklepávacie kliešte WT21C
Špeciálne tvarované čeľuste umožňujú rýchle a pohodlné sňatie závažíčka z goliera ráfika, úderová časť (nákovka) jeho ľahké naklepnutá.
Pogumovaná rukoväť pre pohodlnú prácu.
Základné a nevyhnutné vybavenie pre každý pneuservis!
Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Kód: 10.28
€16,57 €13,81 bez DPH
Kliešte na vyvažovacie závažia WT21C
Neohodnotené
Značka: Ferdus

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Česká spoločnosť Ferdus sa špecializuje na výrobu materiálov a vybavenia pre autoservis a pneuservis. Jej ponuka obsahuje predovšetkým < strong>montážne stroje, zdviháky, náradie, chemické produkty a materiály na opravu pneumatík a ďalšie.

Počiatok chropyňskej firmy Ferdus sro sa datuje </span >do roku 1990. Vždy si kládla za cieľ ponúkať len prvotriedne výrobky  pre autoservisy a pneuservisy. Tento zámer podporuje nielen prísnym sledovaním kvality a testovaním, ale aj neustálymi investíciami do výroby, logistiky a komunikácií s klientmi. Vďaka tomu si získala svoje pevné miesto nielen na slovenskom trhu, ale aj v mnohých európskych a dokonca ázijských krajinách. Určite si tiež prezrite opravy pneumatík Ferdus" href="/user/documents/upload/Katalógy/FERDUS_katalog-materialy-2022.pdf" target="_blank" rel="noopener noreferrer">katalóg materiálov na opravy pneumatík  firmy Ferdus v slovenčine (PDF).