Popolnica kovová 110 litrov, pozink

Neohodnotené
Značka: MEVA

Popolnice na odpadky, objem 110 litrov, spodná gumová obnruč, pozinkovaný kov – MEVA 1008

Klasická nádoba na tuhý odpad z domácností, ale aj servisov, dielní a ďalších miest. Vďaka kovovej konštrukcii do nej možno sypať aj horúci popol, napr. z kachlí, krbu alebo kotla, ktorý do plastovej nádoby prísť nesmie.

V spodnej časti je gumová obruč, ktorá znižuje hlučnosť pri manipulácii.

Pozinkovaný povrch je odolný voči korózii.

Závesy na vyklápanie zodpovedajú norme DIN 6629.

Technické parametre:

- objem: 110 l

- nosnosť: 44 kg

- priemer: 462 mm

- výška: 870 mm

- hmotnosť: 13,5 kg

- hrúbka plechu: 0,8 mm

Dostupnosť Vypredané
Kód: 1008
€90,68 €75,57 bez DPH
Popolnica kovová 110 litrov, pozink
Neohodnotené
Značka: MEVA

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Sme MEVA as., rýdzo česká spoločnosť so zameraním na dielenské vybavenie, propán-butánové výrobky, nádoby na odpad. S korene siahajúcimi až do roku založenia 1898. Máme našu bohatú históriu a radi sa jej chválime. Sme totiž presvedčení, že všetky hodnoty a ciele našej spoločnosti, ktoré sa za celú dobu pôsobenia na trhu, napriek všetkým ťažkostiam i úspechom, sformovali, korešpondujú s našou súčasnou filozofiou, a to vyrábať výrobky, ktoré Vás oslovia svojou kvalitou, dizajnom a spracovaním. Pokračujeme v tradícii a prispôsobujeme sa nárokom trhu. Nebojíme sa inovácií, disponujeme vlastným vývojom a sme ochotní investovať nielen do technológií.

Nebazírujeme na tom, či je zákazník jednotlivec alebo právnický subjekt – ku každému pristupujeme individuálne so snahou čo najviac porozumieť jeho potrebám a nájsť to najlepšie riešenie. Vďaka našim výrobným divíziám sme schopní navrhnúť a vyrobiť produkty šité na mieru zákazníkovi. Uvedomujeme si, že ponúknuť a predať výrobok nie je dostačujúce, a preto u nás uzavretím obchodu naše služby nekončia. Poskytujeme tiež profesionálny servis výrobkov, montáže či stavebné úpravy súvisiace s výrobkom.
 

Dôvera, spoľahlivosť, partnerstvo, rýchlosť sú atribúty, na ktorých si náš tím zakladá.