Lakovací a sušiaci box, bez podlahového inštalačného rámu - Golemtech LX01

Novinka
Doprava zdarma

Výrobca Golemtech

Kód produktu LX01


Dostupnosť Do týždňa U dodávateľa - odosielame zvyčajne do 4-7 pracovných dní.


Cena bez DPH 21 676,50 EUR

Cena s DPH 26 228,58 EUR


+ -

Zaradené v kategóriách:
Lakovanie Lakovacie boxy

Popis výrobku


Lakovacia a sušiaca kabína, bez podlahového inštalačného rámu – Golemtech LX01

Moderná kombinácia lakovacej a sušiacej kabíny umožnuje pohodlné lakovanie v bezprašnom prostredí vďaka perfektnej výmene vzduchu cez podlahové, vstupné a stropné filtre. Box ďalej umožňuje lakovanie pri stálej zvolenej teplote s ohrevom vzduchu a sušenie laku pri vysokej teplote vďaka vysoko kvalitnému talianskemu horáku od výrobcu Reillo.

Úspornú prevádzku zaisťuje rekuperačný systém pri prevádzke s ohrevom vzduchu a použité LED osvetlenie.

Lakovací kabín a všetky jej komponenty spĺňajú najnovšie technické predpisy a normy potrebné na prevádzku v Českej republike i celej Európe, na základe certifikácie vydanej českou skúšobňou.

UPOZORNENIE: Verzia lakovacieho boxu je bez podlahového inštalačného rámu. Zákazník musí mať pripravené stavebné otvory v podlahe, ktoré slúžia ako kanály na odvod vzduchu z lakovacieho boxu. Vďaka tomu je kabína umiestnená na rovnej podlahe a nie sú tak potrebné nájazdy.

Na výber je možnosť ľavého, alebo pravého prevedenia. Tzn. strojovňa a bočné vstupné vráta môžu byť umiestnené z ľavej, alebo pravej strany lakovacieho boxu.

KONŠTRUKCIA – Lakovacia kabína je tvorená sendvičovými izolačnými panelmi o sile 50 mm, ktoré sú použité na steny i strechu a pozinkovanými lakovanými oceľovými rámami. Lakovacia kabína sa inštaluje na podlahu, v ktorej má zákazník pripravené otvory na vedenie odťahu vzduchu. Tie sú následne osadené dvoma radmi roštov s filtrami. Vnútorné rozmery 6900x3900x2700 mm.

DVERE – hlavné vjazdové brány sú trojdielne s oknami z bezpečnostného skla a bezrámovým prevedením o veľkosti 3000 x 2600 mm. Bočné vstupné brány rovnakej konštrukcie majú veľkosť 650 x 2000 mm a vybavené sú pretlakovým otvorením.

OSVETLENIE – celý lakovací box osvetľujú LED trubice s výkonom 16w/kus v počte 32 stropných a 32 bočných trubíc.

FILTRÁCIA - samo zhášacie prevedenie triedy F1 podľa DIN 53438. 1 vstupný predfilter na prívode čerstvého vzduchu, 6ks stropných filtrov umiestnených v oceľových rámoch a PAINT-STOP filtre umiestnené v podlahe pod rošty. Konštrukcia umiestnenia všetkých filtrov umožňuje jednoduchú výmenu a použitie filtračného média v metráži predávaného v roliach.

VÝMENA VZDUCHU – prívod čerstvého vzduchu je zaistený dvoma ventilátormi o kapacite 25000 m3/hod s príkonmi 2x 4kw. Odsávanie zaisťuje samostatný ventilátor s kapacitou 18000 m3/hod a príkonom 7,5 kw.

TEPELNÝ GENERÁTOR – pre funkciu sušiaceho boxu je kabína vybavená talianskym naftovým horákom Reillo G20 s výkonom 200000 Kcal/hod s tepelným výmenníkom z nerezovej ocele. Pomocou rekuperačnej klapky sa v režime vykurovania prepne kabína do stavu, kedy využíva už predhriaty odsatý prefiltrovaný vzduch a mieša ho v malom pomere s čerstvým vzduchom.

OVLÁDANIE – možnosť využitia troch režimov. Lakovanie bez príhrevu vzduchu, lakovanie pri nastavenej teplote a sušení s možnosťou nastavenia teploty a času s automatickým vypnutím.