Lievik pre hrdlo nádrže bez uzáveru, pre dieselové vozidlá, plast - BGS 70982

Neohodnotené
Značka: BGS technic

Nálevka - lievik na hrdlo nádrže s klapkou, pre dieselové vozidlá, plast - BGS technic 70982

Špeciálny lievik pre niektoré typy moderných vozidiel vybavených tzv. bezkapkovým hrdlom palivovej nádrže. Ten má dve klapky, ktoré sa po vložení tankovacej pištole otvoria. To však sťažuje alebo znemožňuje doplňovanie paliva z kanistrov, aditív, čističov paliva a pod.
Riešením tohto problému je tento lievik, ktorý má tvar a veľkosť palivovej pištole. Po jeho zasunutí do hrdla nádrže sa otvoria obe klapky a nádrž je možné pred tankovaním naplniť aditívom alebo doplniť z kanistra.
Vozidlá s týmto typom hrdla nádrže majú zvyčajne podobný výrobok ako súčasť výbavy náhradného kolesa - tento výrobok môžete použiť ako náhradu v prípade straty alebo ak výrobok nebol s vozidlom vôbec dodaný (napr. pri kúpe ojazdeného vozidla, z ktorého bol pôvodný lievik predtým odvezený alebo stratený).

Upozornenie! Len pre vozidlá so vznetovým motorom! Benzínové vozidlá majú užšie hrdlo nádrže a tento lievik sa do neho nezmestí.

Materiál: Polyetylén (PE)

Dostupnosť Do 2 týždňov
Môžeme doručiť do:
9.5.2024
Kód: 70982
€5,35 €4,46 bez DPH
Lievik pre hrdlo nádrže bez uzáveru, pre dieselové vozidlá, plast - BGS 70982
Neohodnotené
Značka: BGS technic
Lievik pre hrdlo nádrže bez uzáveru, pre dieselové vozidlá, plast - BGS 70982
Novinka

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

BGS technic sa špecializuje predovšetkým na autoservisné prípravky a vybavenie (napr.  aretačné prípravky na rozvody), dielenské vybavenie, ručné náradie, pneumatické náradie a elektrické náradie. Sortiment dopĺňaspotrebný tovar, ako napr. poistky, pružinky, závlačky, príchytky na čalúnenie alebo poistné krúžky, tzv. Rozsah je teda skutočne široký.

Firma BGS technic bola založená v roku 1970 v Nemecku. Jej výrobky sa predávajú vo viac ako 60 krajinách sveta. Za dobu svojej existencie sa spoločnosť stala symbolom mimoriadnej kvality a pokroku vďaka neustálym snahám o inovácie. Synonymom všetkého sortimentu sú predovšetkým dlhá životnosť a užívateľská príjemnosť. Spotrebitelia z radov automechanikov, remeselníkov i náročnejších domácich užívateľov - domácich majstrov - si pri výrobkoch chvália praktickosť a premyslenú konštrukciu, ktoré prácu pomáhajú uľahčiť.

Hlavným cieľom BGS technic je ponúknuť rýchly servis, komplexný sortiment a produktové inovácie s vysokou kvalitou za dostupné ceny.

Obchod  MojaDielna.sk je popredným predajcom značky BGS, a to nielen na internete. Už od samého začiatku našej existencie v roku 2013 obsahuje naša ponuka veľké množstvo výrobkov s typickým červenobielym logom, v súčasnosti potom ponúkame viac ako 1400 druhov tovaru tejto značky. Jej sortiment navyše neustále rozširujeme, takže sme schopní ponúknuť zákazníkom skutočne široké spektrum produktov. Veľké množstvo výrobkov máme neustále  skladom, takže sú v prípade potreby dostupné skutočne veľmi rýchlo. Pokiaľ sa stane, že tovar na sklade nie je, sme schopní ho dodať rádovo do týždňa. Skrátka a dobre, "čo nemáme, dodáme".

Prezrite si katalóg značky BGS technic tu! (2020/2021 - Nemčina, PDF)

Veľkoobchod BGS technic

Produkt výrobcu BGS technic dodávame tiež veľkoobchodne. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na emaile  tom.kyselka@gmail.com alebo telefónu (+420) 775 400 912.

BOUKAL E-shop

 


Podobné produkty

Lievik do nádrže pre dieselové autá, plast - ASTA
Lievik do nádrže pre dieselové autá, plast - ASTA
✓ Skladom - ihneď k expedícií (>5 ks)
€3,92

Lievik - lievik do hrdla nádrže s klapkou pri naftových vozidiel, plastový - ASTA A-1PFD Veľmi praktická pomôcka (adaptér) pre pohodlné a čisté tankovanie paliva. Zasunie sa do...

Kód: A-1PFD