Maskovacie fólie - povlak na auto Economy, 4 x 200 m - 3M 51220

Neohodnotené
Značka: 3M
Lakýrnická maskovacie fólie Economy 3M 51220
Šírka: 4 m
Dĺžka: 200 m
Maskovacie fólie s výborným pomerom kvality, množstva a ceny pre prikrytie dielov pri lakovaní. Je odolná proti roztrhnutiu, ľahko sa reže na požadované rozmery a vďaka optimálnym lepidlo vlastnostiam na predmetoch dobre drží.
Vhodná pre farby na báze riedidiel i vody.
Pre ľahšiu orientáciu je stred zvýraznený značkou. Vozidlo vďaka tomu môže zakryť aj jedna osoba.
Dodávané na úlohu pre ľahké odmotávanie.
Nepostrádateľný spotrebný materiál pre autolakovne.
Dostupnosť Vypredané
Kód: 10638492
€149,69 –5 % €142,21 €118,51 bez DPH
Maskovacie fólie - povlak na auto Economy, 4 x 200 m - 3M 51220
Neohodnotené
Značka: 3M
Maskovacie fólie - povlak na auto Economy, 4 x 200 m - 3M 51220
€149,69 –5 %

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

3M je uznávaným globálnym výrobcom s bohatou históriou, ktorý sa špecializuje na inovatívne produkty pre rôzne odvetvia, vrátane automobilového priemyslu a servisných dielní. Spoločnosť ponúka širokú škálu výrobkov, ktoré sú relevantné pre váš sortiment.

V oblasti autoservisného náradia 3M vyvíja a vyrába prvotriedne brúsne materiály, lepidlá a technické adhezívne pásky. Tieto produkty sú kľúčové pre renováciu a opravy karosérií, riešenie vád lakov a iné aplikácie v dielňach. Vďaka vysokej kvalite a účinnosti týchto produktov, môžu mechanici dosiahnuť optimálne výsledky a zákazníci budú spokojní s opravenými vozidlami.

Vybavenie do dielne je ďalšou oblasťou, kde 3M exceluje. Spoločnosť poskytuje široký výber priemyselných a technických adhezívnych pásikov, izolačných materiálovaochranných prostriedkov. Tieto vybavenia sú kľúčové pre správne fungovanie dielní, organizáciu priestoru a zaistenie bezpečnosti a efektívnosti práce technikov.

Pre pneuservisy a autoservisy má 3M vo svojom sortimente špičkové produkty, ako sú reflexné materiály, ktoré sa používajú na cestné značenie a zvýšenie bezpečnosti na cestách. Ďalej vyrába ochranné fólie pre displeje, ktoré pomáhajú udržať displeje vozidiel v perfektnom stave a minimalizovať poškodenie.

3M je synonymom pre inovácie a spoľahlivosť, čo je kľúčové pre autoservisné náradie, vybavenie do dielní a vybavenie pre pneuservisy a autoservisy. S ich produktmi môžu vaši zákazníci získať to najlepšie vybavenie a materiály na opravy, údržbu a bezpečnosť svojich vozidiel. Spolupráca s týmto renomovaným výrobcom posilňuje vašu ponuku a zaisťuje spokojnosť vašich zákazníkov.

3M Logo