Maskovacie fólie Dirt Trap, 45 cm x 30 m, číra - 3M 36856

Neohodnotené
Značka: 3M
Číra, maskovacie ochranná fólia Dirt Trap 3M 36856
Šírka: 45 cm
Dĺžka: cca 30 m
Používa sa na maskovanie predmetov pred lakovaním v momente, kedy je dôležitá dokonalá priehľadnosť (napr. Pri zakrytí svetiel proti tzv. Prestreku lakom).
Má skvelé adhezívne vlastnosti: výborne drží aj na vertikálnych povrchoch. Po práci sa ľahko odstraňuje, čím šetrí námahu a čas.
Nevyhnutný spotrebný materiál pre kvalitne a efektívne pracujúci autolakovne.
Dodávaná na rolu - ľahké odmotávanie a delenie na kusy požadovaných rozmerov.
Dostupnosť Nie je skladom
Kód: 10304526
€84,59 –5 % €80,35 €66,96 bez DPH
Maskovacie fólie Dirt Trap, 45 cm x 30 m, číra - 3M 36856
Neohodnotené
Značka: 3M
Maskovacie fólie Dirt Trap, 45 cm x 30 m, číra - 3M 36856
€84,59 –5 %

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

3M je uznávaným globálnym výrobcom s bohatou históriou, ktorý sa špecializuje na inovatívne produkty pre rôzne odvetvia, vrátane automobilového priemyslu a servisných dielní. Spoločnosť ponúka širokú škálu výrobkov, ktoré sú relevantné pre váš sortiment.

V oblasti autoservisného náradia 3M vyvíja a vyrába prvotriedne brúsne materiály, lepidlá a technické adhezívne pásky. Tieto produkty sú kľúčové pre renováciu a opravy karosérií, riešenie vád lakov a iné aplikácie v dielňach. Vďaka vysokej kvalite a účinnosti týchto produktov, môžu mechanici dosiahnuť optimálne výsledky a zákazníci budú spokojní s opravenými vozidlami.

Vybavenie do dielne je ďalšou oblasťou, kde 3M exceluje. Spoločnosť poskytuje široký výber priemyselných a technických adhezívnych pásikov, izolačných materiálovaochranných prostriedkov. Tieto vybavenia sú kľúčové pre správne fungovanie dielní, organizáciu priestoru a zaistenie bezpečnosti a efektívnosti práce technikov.

Pre pneuservisy a autoservisy má 3M vo svojom sortimente špičkové produkty, ako sú reflexné materiály, ktoré sa používajú na cestné značenie a zvýšenie bezpečnosti na cestách. Ďalej vyrába ochranné fólie pre displeje, ktoré pomáhajú udržať displeje vozidiel v perfektnom stave a minimalizovať poškodenie.

3M je synonymom pre inovácie a spoľahlivosť, čo je kľúčové pre autoservisné náradie, vybavenie do dielní a vybavenie pre pneuservisy a autoservisy. S ich produktmi môžu vaši zákazníci získať to najlepšie vybavenie a materiály na opravy, údržbu a bezpečnosť svojich vozidiel. Spolupráca s týmto renomovaným výrobcom posilňuje vašu ponuku a zaisťuje spokojnosť vašich zákazníkov.

3M Logo