Maskovacia páska krepovaná, Lakýrnická, 25 mm x 50 m

Neohodnotené
Značka: TESA
Lakýrnická maskovacia páska TESA 4309 PV1
Dĺžka: 50 m
Šírka: 25 mm
Jemne krepovaná, veľmi pružná a flexibilná maskovacia páska. Ideálne pre lakovanie oblúkov a kriviek - skvele sa prispôsobuje aj zahnutým povrchom. Vydrží aj sušenie do teploty 120 ° C.
Možné použiť na lakovanom kovu, gume, skle a chrómovaných dieloch.
Ľahko sa odtrháva rukou, k deleniu nie je nutné používať nože či nožnice.
Celková hrúbka: 170 mikrometrov
Priľnavosť na oceľ: 3.5 N / cm
Pretiahnutie do pretrhnutia: 12%
Sila pretrhnutia: 47 N / cm
Dostupnosť 2-3 dni
Môžeme doručiť do:
28.6.2024
Kód: 10077157
€7,57 €6,31 bez DPH
Maskovacia páska krepovaná, Lakýrnická, 25 mm x 50 m
Neohodnotené
Značka: TESA

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ako nadnárodný koncern má TESA 125 rokov skúseností s vývojom a výrobou lepidiel a technológií poťahovania. Poskytovanie inovatívnych produktov a služieb bolo odjakživa neoddeliteľnou súčasťou filozofie spoločnosti.

V súčasnosti generuje spoločnosť TESA viac ako 20% svojho obratu predajom lepiacich pások, ktoré sú mladšie ako päť rokov. Inovácie pritom môžu vznikať na úplne odlišných úrovniach, napríklad v rámci rozvoja vlastných technológií, optimalizácie procesov, spolupráce s externými partnermi alebo šetrenia zdrojov, ako sú energie a suroviny – a predovšetkým prostredníctvom medzinárodnej siete vysoko kvalifikovaných zamestnancov. 

Vo svojej brandži bola TESA vždy považovaná za spoločnosť s rozsiahlymi odbornými znalosťami v oblasti dizajnu lepiacich hmôt a pások. Ide predovšetkým o know-how v oblasti polymerizácie, zloženia (zostavovania zmesí) a tiež modifikácie existujúcich lepiacich systémov. Vďaka týmto kľúčovým kompetenciám sme schopní zákazníkom z najrôznejších priemyselných odvetví ponúknuť široké produktové portfólio založené na rôznych technologických platformách.