Maskovacia páska univerzálny, 30 mm x 50 m

Neohodnotené
Značka: TESA
Univerzálna maskovacia lepiaca páska TESA 4317
Šírka: 30 mm
Dĺžka: 50 metrov
Jemne krepovaná, papierová maskovacia páska. Určená pre skrytie plôch pri lakovaní, maľovaní a podobných činnostiach. Môže sa použiť na lakovanom kovu, gume, skle či chrómovaných častiach.
Možné využitie priamo na krytie, popr. na prilepenie ochrannej fólie.
Ľahko sa delia, po odlepení neostávajú na povrchu stopy lepidla.
Priľnavosť na oceľ: 3.3 N / cm
Priľnavosť na nerovné povrchy: 1.2 N / cm
Pretiahnutie do pretrhnutia: 10%
Sila pretrhnutia: 38 N / cm
Teplotná odolnosť: 80 ° C
Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (3 ks)
Môžeme doručiť do:
23.4.2024
Kód: 10084847
€5,80 €4,83 bez DPH
Maskovacia páska univerzálny, 30 mm x 50 m
Neohodnotené
Značka: TESA

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Ako nadnárodný koncern má TESA 125 rokov skúseností s vývojom a výrobou lepidiel a technológií poťahovania. Poskytovanie inovatívnych produktov a služieb bolo odjakživa neoddeliteľnou súčasťou filozofie spoločnosti.

V súčasnosti generuje spoločnosť TESA viac ako 20% svojho obratu predajom lepiacich pások, ktoré sú mladšie ako päť rokov. Inovácie pritom môžu vznikať na úplne odlišných úrovniach, napríklad v rámci rozvoja vlastných technológií, optimalizácie procesov, spolupráce s externými partnermi alebo šetrenia zdrojov, ako sú energie a suroviny – a predovšetkým prostredníctvom medzinárodnej siete vysoko kvalifikovaných zamestnancov. 

Vo svojej brandži bola TESA vždy považovaná za spoločnosť s rozsiahlymi odbornými znalosťami v oblasti dizajnu lepiacich hmôt a pások. Ide predovšetkým o know-how v oblasti polymerizácie, zloženia (zostavovania zmesí) a tiež modifikácie existujúcich lepiacich systémov. Vďaka týmto kľúčovým kompetenciám sme schopní zákazníkom z najrôznejších priemyselných odvetví ponúknuť široké produktové portfólio založené na rôznych technologických platformách.