Maskovacia - tesniaca páska Lakýrnická Soft Tape, 19 mm x 35 m, molitanová - 3M 09937

Neohodnotené
Značka: 3M
Lakýrnická, utesňovacie penová páska Soft Tape 3M 09937
Šírka: 19 mm
Dĺžka: 35 m
Flexibilné, molitanová maskovacia páska určená utesňovanie škár dverí, kapôt a ďalších častí auta, ktoré musí byť pri lakovaní zakryté proti prieniku (zástrek) laku. Vďaka väčšej šírke je vhodná pre širšie miesta.
Mäkká polyuretánová pena: páska miesto dokonale utesnia, ale nepoškodí svoje okolie. Po práci sa jednoducho odstraňuje a nezanecháva na povrchu zvyšky lepidla.
Ušetrí veľa práce v autolakovni pri maskovaní inými materiálmi alebo pri následnom odstraňovaní farebných zástrek.
Dostupnosť Vypredané
Kód: 10019033
€48,70 –5 % €46,26 €38,55 bez DPH
Maskovacia - tesniaca páska Lakýrnická Soft Tape, 19 mm x 35 m, molitanová - 3M 09937
Neohodnotené
Značka: 3M
Maskovacia - tesniaca páska Lakýrnická Soft Tape, 19 mm x 35 m, molitanová - 3M 09937
€48,70 –5 %

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

3M je uznávaným globálnym výrobcom s bohatou históriou, ktorý sa špecializuje na inovatívne produkty pre rôzne odvetvia, vrátane automobilového priemyslu a servisných dielní. Spoločnosť ponúka širokú škálu výrobkov, ktoré sú relevantné pre váš sortiment.

V oblasti autoservisného náradia 3M vyvíja a vyrába prvotriedne brúsne materiály, lepidlá a technické adhezívne pásky. Tieto produkty sú kľúčové pre renováciu a opravy karosérií, riešenie vád lakov a iné aplikácie v dielňach. Vďaka vysokej kvalite a účinnosti týchto produktov, môžu mechanici dosiahnuť optimálne výsledky a zákazníci budú spokojní s opravenými vozidlami.

Vybavenie do dielne je ďalšou oblasťou, kde 3M exceluje. Spoločnosť poskytuje široký výber priemyselných a technických adhezívnych pásikov, izolačných materiálovaochranných prostriedkov. Tieto vybavenia sú kľúčové pre správne fungovanie dielní, organizáciu priestoru a zaistenie bezpečnosti a efektívnosti práce technikov.

Pre pneuservisy a autoservisy má 3M vo svojom sortimente špičkové produkty, ako sú reflexné materiály, ktoré sa používajú na cestné značenie a zvýšenie bezpečnosti na cestách. Ďalej vyrába ochranné fólie pre displeje, ktoré pomáhajú udržať displeje vozidiel v perfektnom stave a minimalizovať poškodenie.

3M je synonymom pre inovácie a spoľahlivosť, čo je kľúčové pre autoservisné náradie, vybavenie do dielní a vybavenie pre pneuservisy a autoservisy. S ich produktmi môžu vaši zákazníci získať to najlepšie vybavenie a materiály na opravy, údržbu a bezpečnosť svojich vozidiel. Spolupráca s týmto renomovaným výrobcom posilňuje vašu ponuku a zaisťuje spokojnosť vašich zákazníkov.

3M Logo