Mazivo reťaze 600ml - SJD

Neohodnotené
Značka: SJD

Prípravok dokonale maže a chráni, hĺbkovo penetruje. Je odolný proti vytesňovania vodou, chráni pred koróziou a agresívnymi vonkajšími faktormi, vďaka zníženému treniu znižuje opotrebenie. Obsahuje rýchlo odparovacej rozpúšťadlo a zvýšené množstvo teflónu. Vhodný na použitie na všetky typy reťazí, vrátane reťazí s tesniacim O-krúžkom, X-krúžkom alebo Z-krúžkom. Špeciálna tryska 360 stupňov umožňuje aplikáciu v ľubovoľnom uhle. K dispozícii v dostatočne veľkom 600ml balenie, ktoré vydržia po dlhú dobu.

Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (3 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: SJD306
€11,33 €9,44 bez DPH
Mazivo reťaze 600ml - SJD
Neohodnotené
Značka: SJD

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Poľská značka SJD ProTech sa do povedomia zákazníkov zapísala rozsiahlym sortimentom automobilovej a dielenskej chémie. Portfólio obsahuje predovšetkým technickú chémiu, ako sú suché, medené, keramické či grafitové mazivá, spreje na kontakty, čističe reťazí. >či odhrdzovače, v ponuke je ale aj výber autokozmetiky. Do nej patria napríklad osviežovače klimatizácií, čističe čalúnenia alebo oživovače plastov.

Výrobky SJD ProTech sú dlhodobo synonymom kvalitnej autochémie, auto a motokozmetiky. motocyklov, ktorí si sami chcú svoje stroje udržiavať v dobrom stave. Veľkou výhodou výrobkov SJD je okrem stopercentnej funkčnosti aj ohľaduplnosť k životnému prostrediu.