Zmeták - metla cestná, šírka 40 cm, drevený rám

Neohodnotené
Značka: NOELLE
Cestná metla - zmeták Elaston Nölle 00248200
Šírka: 400 mm
Dĺžka štetín: 10 mm
Hrúbka štetín: 1,2 mm
Priemer otvoru pre násadu: 24 mm
Kvalitné a veľmi hrubý exteriérový, tzv. Cestné zmeták, určený pre zametanie nejhrubějších nečistôt (kamene, piesok a pod.).
Rám je z bukového dreva, štetiny z odolného plastu Elaston.
Upozornenie: násada nie je súčasťou balenia a je nutné ju zakúpiť zvlášť.
Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (1 ks)
Môžeme doručiť do:
17.6.2024
Kód: 10571010
€10,75 €8,96 bez DPH
Zmeták - metla cestná, šírka 40 cm, drevený rám
Neohodnotené
Značka: NOELLE

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Napriek neustále rastúcemu cenovému tlaku z Ďalekého východu vyrába skupina spoločností Nölle Profi Brush svoje produkty stále takmer výhradne v Nemecku. Najdôležitejšie produktové rady sú vyrábané v certifikovaných výrobných procesoch v našich nemeckých výrobných závodoch. Zmysel pre zodpovednosť a vysoká kvalita našich výrobkov sú vždy v popredí nášho konania.

Pretože vyrábame vlastné produkty, sme schopní ponúkať produktové riešenia, ktoré sú individuálne prispôsobené prianiam našich zákazníkov. Čo najväčšia flexibilita, špeciálne technické aplikácie alebo privátne značky pre nás nepredstavujú žiadny problém.

Naše výrobky sú určené na nepretržité profesionálne použitie. Naším cieľom je, aby profesionáli mohli s našimi výrobkami vykonávať svoju prácu ľahšie a rýchlejšie a zároveň dosahovať lepšie pracovné výsledky. Z tohto tvrdenia vychádzali aj naše tri posledné inovácie, rad zmetákov Prestige, hygienický rad HACCP a systém nástavcov na násadu BECOnnect.
< br />

Nölle Profi Brush Bürsten- & Pinseltechnik eK