Nitovacie nástavec na vŕtačku, pre trhacie nity 2,4 - 4,8 mm

Neohodnotené
Značka: GEKO
Nástavec na nitovanie, pre vŕtačku alebo elektrický / AKU skrutkovač, 4 adaptéry - GEKO G01346
Určené pre jednoduché a rýchle upevnenie nitu (tzv. Nanýtování) pomocou štandardnej vŕtačky alebo skrutkovača. Nástavec sa upevní do skľučovadla pomocou vodiaceho 6hranom. Použitie s hliníkovými (alu) trhacími nitmi.
Súprava obsahuje 4 adaptéry pre nity 2,4 mm, 3,2 mm, 4,0 mm a 4,8 mm.
Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (5 ks)
Môžeme doručiť do:
27.5.2024
Kód: G01346
€14,35 €11,96 bez DPH
Nitovacie nástavec na vŕtačku, pre trhacie nity 2,4 - 4,8 mm
Neohodnotené
Značka: GEKO

Pozrite sa tiež na našu ponuku nitov v kategórii Trhacie a maticové nity .

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Značka GEKO je medzi profesionálmi aj hobby užívateľmi známa ako výrobca vybavenia pre autoservisy, dielne aj ručného náradia. S typickým logom ozubeného kolieska tak môžete zakúpiť napríklad sťahováky, elektrické náradie (leštičky, brúsky, AKU náradie atď.), gola sady a mnoho ďalšieho. Doslova možno povedať, že rozsah ponúkaného tovaru sa pohybuje od samostatných nástrčných hlavíc po vybavené dielenské vozíky.

Úplné počiatky firmy môžeme vysledovať až do osemdesiatych rokov, pod značkou GEKO potom spoločnosť funguje od roku 2004. Vďaka tomu je možné firmu s pokojným svedomím počítať medzi skúsených a zavedených výrobcov. Jej filozofiou je ponúkať produkty s čo najlepším pomerom ceny a kvality. V priebehu rokov si získala nemalú popularitu nielen medzi domácimi majstrami, ale aj mechanikmi a remeselníkmi. Tí oceňujú pomerne jednoduchú, ale o to praktickejšiu a šikovnejšiu konštrukciu výrobkov, hodiacu sa nielen na občasné hobby nasadenia, ale aj na profesionálnu prácu.

Potrebujete náradie na občasnú prácu? Nechcete utrácať za profi náradie na svoju prácu? GEKO je správna voľba.

Výrobky so značkou GEKO distribuujeme tiež veľkoobchodne. Ak máte záujem, kontaktujte nás, prosím, na telefónnom čísle (+420) 775 400 912 alebo na emaile tom.kyselka@gmail.com .


Geko - Profigaraz.sk