Prípravok na aretáciu 5-valcových motorov VW / Audi

Neohodnotené
Značka: AHtool

Pre VW-AUDI 5-valcové dieslové motory 2.5 L (od r. 97)
Špeciálna konštrukcia pre zaistenie remenice na kľukovej hriadeli pri výmene rozvodového remeňa.

  Kódy motorov: AAT, ABP, AEL.

  Kód prípravku OEM: VAG 3256

  Dostupnosť Do týždňa
  Môžeme doručiť do:
  30.7.2024
  Možnosti doručenia
  Kód: 18110H
  €42,29 –4 % €40,18 €33,48 bez DPH
  Prípravok na aretáciu 5-valcových motorov VW / Audi
  Neohodnotené
  Značka: AHtool
  Prípravok na aretáciu 5-valcových motorov VW / Audi
  €42,29 –4 %

  Popis produktu nie je dostupný

  Dodatočné parametre

  Kategória: Aretácia rozvodov a časovanie motorov pre vozidlá koncernu Volkswagen
  Palivo: Diesel

  Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Nevypĺňajte toto pole:

  Značka AH Tools, vyrábaná firmou AH Profi, je uznávaným menom v oblasti autoservisného a pneuservisného náradia a vybavenie dielní</ strong>. Firma sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitného náradia a zariadení, ktoré uľahčujú a zvyšujú efektivitu práce autoservisov a pneuservisov.

  AH Profi je renomovaný výrobca s dlhoročnou skúsenosťou. Ich produkty sú známe pre svoju spoľahlivosť, odolnosť a inovatívny dizajn. Zameriavajú sa na poskytovanie širokej škály nástrojov a vybavenia, ktoré pokrývajú potreby automobilových dielní a servisných centier.

  V ich sortimente nájdete autoservisné náradie, ako sú kompletné sady kľúčov, kliešte, odsávačky oleja, náradie na výmenu brzdových doštičiek a ďalšie špecializované nástroje na opravy a údržbu vozidiel. Čo sa týka pneuservisného náradia, AH Tools ponúka vyvážacie váhy, montážne a demontážne stroje na pneumatiky, vyvažovacie kliešte a ďalšie vybavenie pre profesionálny servis pneumatík. Pre vybavenie dielne ponúka firma AH Profi širokú škálu zariadení a nástrojov, ako sú hydraulické lisovacie stroje, zdvíhacie plošiny a stojany na vozidlá, zváračky, regály a skrine na ukladanie náradia a ďalšie praktické vybavenie.

  Vďaka vysokej kvalite výrobkov AH Tools si firma získala dôveru zákazníkov po celom svete. Ich produkty sú obľúbené medzi profesionálnymi mechanikmi, technikmi a servisnými technikmi, ktorí ocenia spoľahlivosť a výkonnosť týchto nástrojov a zariadení pri práci v dielni.