Štiepacie kliešte na oceľové lanká 5 mm, dĺžka 195 mm, s pružinou - BGS 385

Neohodnotené
Značka: BGS technic

Kliešte na štiepanie oceľových drôtikov a laniek, max. priemer 5 mm (pružinová oceľ až 1,5 mm), s vratnou pružinkou – BGS technic 385

Bočné štiepačky so silnými čepeľami pre rýchle a ľahké prestrihnutie bowdenov, elektrických káblikov a podobného vedenia. Nástroj maximálne uľahčuje prácu – pružina vracia čeľuste späť do východiskovej polohy.

Rukoväte potiahnuté gumou pre pohodlné uchopenie.

Čepele sú vyrobené z ocele SK5.

Technické parametre :

- max. priemer štiepaného materiálu: 5 mm (1,5 mm v prípade tzv. pružinovej ocele)

- celková dĺžka nástroja: 195 mm

Dostupnosť Vypredané
Kód: 385
€25,26 €21,05 bez DPH
Štiepacie kliešte na oceľové lanká 5 mm, dĺžka 195 mm, s pružinou - BGS 385
Neohodnotené
Značka: BGS technic

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

BGS technic sa špecializuje predovšetkým na autoservisné prípravky a vybavenie (napr.  aretačné prípravky na rozvody), dielenské vybavenie, ručné náradie, pneumatické náradie a elektrické náradie. Sortiment dopĺňaspotrebný tovar, ako napr. poistky, pružinky, závlačky, príchytky na čalúnenie alebo poistné krúžky, tzv. Rozsah je teda skutočne široký.

Firma BGS technic bola založená v roku 1970 v Nemecku. Jej výrobky sa predávajú vo viac ako 60 krajinách sveta. Za dobu svojej existencie sa spoločnosť stala symbolom mimoriadnej kvality a pokroku vďaka neustálym snahám o inovácie. Synonymom všetkého sortimentu sú predovšetkým dlhá životnosť a užívateľská príjemnosť. Spotrebitelia z radov automechanikov, remeselníkov i náročnejších domácich užívateľov - domácich majstrov - si pri výrobkoch chvália praktickosť a premyslenú konštrukciu, ktoré prácu pomáhajú uľahčiť.

Hlavným cieľom BGS technic je ponúknuť rýchly servis, komplexný sortiment a produktové inovácie s vysokou kvalitou za dostupné ceny.

Obchod  MojaDielna.sk je popredným predajcom značky BGS, a to nielen na internete. Už od samého začiatku našej existencie v roku 2013 obsahuje naša ponuka veľké množstvo výrobkov s typickým červenobielym logom, v súčasnosti potom ponúkame viac ako 1400 druhov tovaru tejto značky. Jej sortiment navyše neustále rozširujeme, takže sme schopní ponúknuť zákazníkom skutočne široké spektrum produktov. Veľké množstvo výrobkov máme neustále  skladom, takže sú v prípade potreby dostupné skutočne veľmi rýchlo. Pokiaľ sa stane, že tovar na sklade nie je, sme schopní ho dodať rádovo do týždňa. Skrátka a dobre, "čo nemáme, dodáme".

Prezrite si katalóg značky BGS technic tu! (2020/2021 - Nemčina, PDF)

Veľkoobchod BGS technic

Produkt výrobcu BGS technic dodávame tiež veľkoobchodne. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na emaile  tom.kyselka@gmail.com alebo telefónu (+420) 775 400 912.

BOUKAL E-shop