Kto sme

Automotonaradie.sk - špecializovaný obchod s náradím pre autoservis, pneuservis, vybavenie do dielne, nábytok, stroje a príslušenstvo.

Sme obchod so zameraním na špeciálne autonáradie a dielenské vybavenie. Sme dovozcovia a dodávatelia. Zaoberáme sa maloobchodom ako aj veľkoobchodným predajom. Prevádzkujeme e-shop s možnosťou registrácie, s ktorou získate výhody ako bonusový program, výhodnejšie ceny produktov a množstvo ďalších výhod.

Dovážame a distribuujeme:

Vybavenie pre autoservisy, motoservisy a pneuservisy

Dielenské vybavenie

Ručné náradie, prístroje a nábytok

Ponúkame kompletné vybavenie servisu alebo dielne zamerané na automobily či motorky. U nás zoženiete všetko vybavenie od drobného náradia a prípravkov na opravu bŕzd, časovanie motorov alebo karosárskych pomôcok až po veľké autoservisné a pneuservisné stroje.

Bohatý sortiment, ktorý vás presvedčí

Na šírke ponuky a kvalite poskytovaných služieb si zakladáme. Náš sortiment číta tisícky produktov, napriek tomu ho neustále rozširujeme s cieľom poskytnúť vám čo najväčší výber. Doslova každý týždeň tak pribúdajú novinky. Ak sa napriek tomu stane, že u nás nenájdete to, čo hľadáte, kontaktujte nás prosím. Budeme sa snažiť nájsť pre vás riešenie.

Zákazníkov navyše ohľadom dostupnosti produktov neobelháváme. To, čo je označené "Skladom", máme naozaj u nás na sklade v regáli, nie u dodávateľa!

Velkoobchod

Servisy, firmy, veľkoodberatelia či kamenné predajne a internetové obchody môžu u nás nakupovať za veľkoobchodné ceny a to pohodlne cez náš B2B systém.

Automotonaradie.sk je výhradný distribútor náradia značky QUATROS pre Slovenskú a Českú republiku.

Ďalej dovážame a distribuujeme predovšetkým náradie týchto značiek:

JONNESWAY

BGS technic

GEKO

ASTA

SATRA

ENERGY

FERDUS

MAGG

MARS Svratka

Na výrobky týchto značiek sme schopní ponúknuť veľkoodberateľom vážne zaujímavé ceny, ktoré inde nedostanete

Náš sortiment je naozaj široký a patria do nej samozrejme aj ďalšie značky.

Zaujala vás naša ponuka spolupráce? Chcete vedieť viac?

Výhody velkoobchodu

Tradícia od roku 2013

História nášho obchodu sa začala písať v roku 2013, kedy sme spustili e-shop zameraný na autoservisné náradie a dielenské vybavenie. Počas krátkej doby sme si širokou ponukou a poctivým prístupom k zákazníkom získali značnú obľubu. O rok neskôr sme vďaka tomu mohli otvoriť kamennú predajňu so showroomom. Naše služby vďaka tomu získali celkom nový rozmer.

Veľký a dôležitý zlom nastal v roku 2017, kedy sme sa stali výhradným distribútorom náradia a prípravkov značky QUATROS pre Českú republiku a Slovensko. Krok sa ukázal ako správny a značka si rýchlo vybojovala čelné miesto na rebríčkoch obľúbenosti u automechanikov a remeselníkov.

Spolupracujeme s najlepšími

Najdete nás aj na MALL.SK

V roku 2021 sme naviazali partnerstvo s jedným z najväčších internetových obchodov v SR. Naša ponuka na Mall.sk je rozsiahla v počte desiatok tisíc produktov od rôznych zančiek. Ponuku rozširujeme každý deň.

O nás trochu nevážne

Sme skrátka partia ľudí, ktorí autami a motorkami žijú. Jeden sa zaujíma o bavoráky, ďalší dáva prednosť detroitskému železu, iný sa zase najlepšie cíti v sedle svojej Yamahy. Spoločné ale máme jedno - záľuba v motorizmu sa nám stala prácou. A tú sa snažíme robiť čo najlepšie. Vaša spokojnosť je pre nás hlavné. Od ostatných e-shopov sa odlišujeme tým, že tovar nielen predávame, ale vieme vám o ňom aj poradiť. Ak si teda nie ste s niečím istí, neváhajte sa na nás obrátiť.

IMG00017 (2)