Brzdové potrubie oceľové - ATE; 5m; 4,75 mm

Neohodnotené
Značka: ATE

brzdové potrubie

priemer: 4,75 mm,

dĺžka: 5000 mm.

Brzdové potrubie je z ocele

Rúrka je vyrobená zo špeciálnych kovových zliatin, dvojplášťová s antikoróznou vonkajšou povrchovou úpravou PVF (polyvinyl fluoride), s vnútornou pomedenou stenou

Spĺňa predpísané normy DIN / ISO 74234

Výrobca: ATE

Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (3 ks)
Môžeme doručiť do:
19.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: 390571
€13,67 €11,39 bez DPH
Brzdové potrubie oceľové - ATE; 5m; 4,75 mm
Neohodnotené
Značka: ATE

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Spoločnosť ATE, založená pred viac ako 100 rokmi Albertom Tevesom, je dnes nespochybniteľným lídrom vo výrobe brzdových systémov pre prvú montáž aj pre sekundárny trh. Ponuka spoločnosti zahŕňa nielen komponenty brzdového systému pre nové vozidlá, ale aj diely pre klasické vozidlá.

História je pre ATE dôležitá, a preto kladie dôraz na udržanie klasických vozidiel pri živote kvalitnými brzdovými dielmi. Roky vyvíjaná pozícia spoločnosti navyše vyžaduje, aby bola schopná dodávať diely brzdových systémov ako pre nové vozidlá, tak pre klasické vozidlá, ktoré sú stále častejšie.

V súčasnej dobe je v ponuke spoločnosti cez 1300 náhradných dielov na vozidlá staršie ako 20 rokov. Všetky diely brzdových systémov sú vyrobené v súlade s náročnosťou prvej montáže, aby mechanika neprekvapilo, že niečo nesedí alebo nefunguje správne. Všetky diely sú dostupné v elektronickom katalógu TecDoc, čo znamená, že sú dodávané rovnako ako ostatné produkty pre moderné automobily. ATE navyše implementovala pomoc pri hľadaní potrebných dielov, teda on-line databázu „ATE Classic PartFinder“. Obsahuje tipy, aké rozmery je potrebné na starom dieli zmerať a zadať do vyhľadávača, aby ste našli náhradu.


ATE Brakethrough Technology Vector Logo | Free Download - (.SVG + .PNG) formát - SeekVectorLogo.Com