Prístroj na odvzdušnenie bŕzd a plnenie brzdovej kvapaliny, 5 litrov, elektrický - ASTA

Neohodnotené
Značka: ASTA
Odvzdušňovacie a plniace prístroj na brzdové systémy automobilov, s napájaním z autobatérie a transportnými kolieskami - ASTA A-12PBF
Pre ľahké a rýchle odvzdušnenie bŕzd a naplnenie systému brzdovou kvapalinou.

Technické dáta:
Napájanie: 12 V (pripojenie pomocou svoriek na autobatériu)
Objem nádoby: 5 litrov
Dĺžka plniacej hadice: 3 metre
Plynulé nastavenie tlaku: 0 - 2,5 bar (36 psi)
Hmotnosť prístroja: 13,2 kg
Rozmery (V x Š x H), 830 mm x 330 mm x 290 mm

Dodávka obsahuje:
- odvzdušňovacie a plniace prístroj
- hadica s rýchlospojkou
- adaptér expanznej nádrže brzdovej kvapaliny - pre európske vozidlá
Dostupnosť Do 2 týždňov
Môžeme doručiť do:
9.5.2024
Kód: A-12PBF
€1 015,04 –24 % €771,43 €642,86 bez DPH
Prístroj na odvzdušnenie bŕzd a plnenie brzdovej kvapaliny, 5 litrov, elektrický - ASTA
Neohodnotené
Značka: ASTA
Prístroj na odvzdušnenie bŕzd a plnenie brzdovej kvapaliny, 5 litrov, elektrický - ASTA
Akcia
€1 015,04 –24 %
Kvalitný a praktický prístroj na odvzdušnenie brzdového systému a jeho naplnenie čerstvou kvapalinou. Vďaka premyslenej konštrukcii umožňuje všetky úkony vykonať len jedným mechanikom. Veľký manometer na čelnej strane uľahčuje jeho orientáciu pri práci.

5 litrová nádrž zaručuje naplnenie brzdovej sústavy bez rizika, že kvapalina dôjde a systém sa následne opäť zavzdušní. Po vyprázdnení nádrže sa stroj automaticky vypína. Funkcia uvoľnenie tlaku uľahčuje odpojenie adaptéra z expanznej nádržky brzdovej kvapaliny na aute.

Čerpadlo prístroja je napájané z klasickej autobatérie 12 V pomocou tzv. Krokosvoriek a umožňuje plynulú reguláciu tlaku v rozmedzí 0 až 2,5 baru.

Univerzálne použitie: tiež pre vozidlá so systémom ABS.

Jednoduché premiestňovanie vďaka veľkému madlu a štyrom kolieskam - dve väčšie sú na pevnej ose, menšie sú otočné a vybavené aretáciou (brzdou).

Pevná konštrukcia: vonkajšia časť je z nerezovej ocele (INOX).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

So značkou ASTA je na trhu k dispozícii predovšetkým široký sortiment autoservisného vybavenia. Ide napríklad o aretačné prípravky na rozvody motorov, plničky a odsávačky prevodového oleja, prípravky na brzdy, nápravy a mnohé ďalšie. Sortiment dopĺňa ručné aj pneumatické náradie, ochranné pomôcky a ďalšie dielenské a servisné vybavenie.

Taiwanská spoločnosť ASTA Tools je jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek v sektore autoservisného priemyslu. Jej cieľom je ponúkať premyslené a praktické produkty, ktoré automechanikom a opravárom prácu čo najviac uľahčia a zrýchlia. Dôraz je pritom kladený na skutočne vysokú kvalitu, ktorá je plne porovnateľná s najznámejšími a rokmi osvedčenými značkami, ako sú TONA EXPERT, BGS technic alebo JONNESWAY. Mimoriadne pádnym argumentom pre obstaranie produktov so značkou ASTA je aj prijateľná cena, ktorá býva v porovnaní s konkurenciou viditeľne nižšia. Nielen vďaka tomu popularita výrobkov tejto značky neustále a veľmi rýchlo rastie.

Veľkoobchod ASTA

Prípravky a náradie so značkou ASTA distribuujeme tiež veľkoobchodne. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle (+420) 775 400 912</ strong> alebo na emaile  tom.kyselka@gmail.com .

Sortiment navyše neustále rozširujeme o novinky, aby sme mohli zákazníkom ponúknuť skutočne komplexné portfólio.

Asta Quality Tools | Single Partner | JDA Customs