Oživovač vonkajších plastov (konzervácia nárazníkov) 400ml - SJD

Neohodnotené
Značka: SJD

Prípravok účinne oživuje a konzervuje vonkajšie (vonkajšie) plastové časti, ako sú nárazníky, zrkadlá, spojlery, predné masky a lišty. Rýchloschnúce zloženie umožňuje počas niekoľkých sekúnd obnoviť prirodzenú farbu ošetrovaných dielov. Vďaka obsahu špeciálnych látok účinne oživuje prirodzenú farbu a pri dlhodobom používaní zabraňuje procesom starnutia plastových povrchov. Neobsahuje farbivá, takže ho možno použiť ako univerzálny produkt pre každý farebný plast.

Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.2.2024
Kód: SJD106
€5 €4,17 bez DPH
Oživovač vonkajších plastov (konzervácia nárazníkov) 400ml - SJD
Neohodnotené
Značka: SJD

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Poľská značka SJD ProTech sa do povedomia zákazníkov zapísala rozsiahlym sortimentom automobilovej a dielenskej chémie. Portfólio obsahuje predovšetkým technickú chémiu, ako sú suché, medené, keramické či grafitové mazivá, spreje na kontakty, čističe reťazí. >či odhrdzovače, v ponuke je ale aj výber autokozmetiky. Do nej patria napríklad osviežovače klimatizácií, čističe čalúnenia alebo oživovače plastov.

Výrobky SJD ProTech sú dlhodobo synonymom kvalitnej autochémie, auto a motokozmetiky. motocyklov, ktorí si sami chcú svoje stroje udržiavať v dobrom stave. Veľkou výhodou výrobkov SJD je okrem stopercentnej funkčnosti aj ohľaduplnosť k životnému prostrediu.