Sada na lepenie skiel do karosérií s kartušou - Petec Scheibenkleber-Set Kartusche

Neohodnotené
Značka: Petec

Sada na lepenie skiel do karosérií vysokej profesionálnej kvality (Made in Germany) obsahuje:

1 ks PETEC Scheibenkleber (kartuša 310 ml) - jednokomponentná polyuretánová lepiaca a tesniaca hmota pre perfektné a rýchle vlepovanie skiel do karosérií automobilov, autobusov, traktorov, vysokozdvižných vozíkov, vagónov atď.
1 ks PETEC MULTIAKTÍV Primer Kombistick (kombistick / tubička 10 ml) - inovatívny produkt čiernej farby nahrádza Primer a aktivátorov.
1 ks PETEC Reinigungs-Set (sáčok) - sada pre čistenie a odmastenie plôch na lepenie skla pred použitím lepidla obsahuje dve špeciálne utierky (pre mokré a suché použitie).

Dostupnosť 2-3 dni
Môžeme doručiť do:
8.3.2024
Kód: 10198987
€34,28 €28,57 bez DPH
Sada na lepenie skiel do karosérií s kartušou - Petec Scheibenkleber-Set Kartusche
Neohodnotené
Značka: Petec

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

PETEC je stredne veľká, moderná a prezieravá spoločnosť so sídlom v Schlüsselfelde v Horných Frankách. Náš rozsiahly sortiment chemicko-technických výrobkov poskytuje našim zákazníkom tie správne produkty pre dokonalé profesionálne výsledky.

Už od založenia firmy v roku 1991 sa zameriavame na kvalitu a neustály vývoj nových techník, ktoré boli kľúčom k nášmu úspechu na trhu. Sila vzťahov, ktoré máme so zákazníkmi, znamená, že môžeme ponúknuť nadštandardné služby a podporu, systém riadenia kvality, certifikované produkty, poradenstvo v oblasti používania a školenia, rovnako ako pridanú hodnotu k prebiehajúcemu vývoju produktov a systémovým riešeniam.

Portfólio produktov so značkou PETEC predstavujú najrôznejšie lepidlá, tesniace tmely (klasické, karosárske, montážne atď.), prostriedky na tesnenie závitov, špeciálne mazivá (silikónové, grafitové, medené) , multifunkčné atď.), prípravky na čistenie vstrekovacích systémov, chladičov, bŕzd a pod., antikoróznych sprejov, bleskových uvoľňovačov zahrdzavených skrutkových spojení, ale aj materiálov na ošetrovanie dutín a spodkov karosérií atď.