UPOZORNĚNÍ: UPOZORNENIE: Vzhľadom na technické problémy je v súčasnosti možné zadať objednávku len telefonicky +421 232 195 486 alebo e-mailom: objednavky@automotonaradie.sk.

Autopoistky ploché nožové micro, 5 - 40 A, súprava 200 ks - ASTA

Neohodnotené
Značka: ASTA
Poistky mikro (menšie) ploché nožové, pre palubné elektroinštaláciu automobilov a motoriek, sada 200 kusov v plastovej krabičke - ASTA A-TC517
Rôzne farebne rozlíšené druhy pre slabšie i silnejšie prúdy.

Zostava obsahuje:
25x poistka 5 A - oranžová
25x poistka 7,5 A - hnedá
25x poistka 10 A - červená
25x poistka 15 A - modrá
25x poistka 20 A - žltá
25x poistka 25 A - priesvitná / transparentná
25x poistka 30 A - zelená
25x poistka 40 A - bordó

Dodávané v plastovej krabičke rozdelené do sekcií - jednotlivé druhy sa vám nepomíchají. Po spotrebovaní pôvodného obsahu možno navyše krabičku ďalej využívať.
Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (3 ks)
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Kód: A-TC517
€11,84 €9,87 bez DPH
Autopoistky ploché nožové micro, 5 - 40 A, súprava 200 ks - ASTA
Neohodnotené
Značka: ASTA

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

So značkou ASTA je na trhu k dispozícii predovšetkým široký sortiment autoservisného vybavenia. Ide napríklad o aretačné prípravky na rozvody motorov, plničky a odsávačky prevodového oleja, prípravky na brzdy, nápravy a mnohé ďalšie. Sortiment dopĺňa ručné aj pneumatické náradie, ochranné pomôcky a ďalšie dielenské a servisné vybavenie.

Taiwanská spoločnosť ASTA Tools je jednou z najrýchlejšie rastúcich značiek v sektore autoservisného priemyslu. Jej cieľom je ponúkať premyslené a praktické produkty, ktoré automechanikom a opravárom prácu čo najviac uľahčia a zrýchlia. Dôraz je pritom kladený na skutočne vysokú kvalitu, ktorá je plne porovnateľná s najznámejšími a rokmi osvedčenými značkami, ako sú TONA EXPERT, BGS technic alebo JONNESWAY. Mimoriadne pádnym argumentom pre obstaranie produktov so značkou ASTA je aj prijateľná cena, ktorá býva v porovnaní s konkurenciou viditeľne nižšia. Nielen vďaka tomu popularita výrobkov tejto značky neustále a veľmi rýchlo rastie.

Veľkoobchod ASTA

Prípravky a náradie so značkou ASTA distribuujeme tiež veľkoobchodne. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle (+420) 775 400 912</ strong> alebo na emaile  tom.kyselka@gmail.com .

Sortiment navyše neustále rozširujeme o novinky, aby sme mohli zákazníkom ponúknuť skutočne komplexné portfólio.

Asta Quality Tools | Single Partner | JDA Customs