Pneumatická nádoba na olej s odsávačkou a priehľadnou nádobkou (70 l)

Neohodnotené
Značka: Genborx

Pojazdná zberná nádoba najnovšej generácie na opotrebovaný olej z vozidiel na zdviháku (prípadne i pre použitie v montážnej jame) má zásobník s objemom 90 l. Olej sa do neho vypúšťa samospádom do výškovo nastaviteľné vypúšťací vaničky s objemom 20 ls prídavným lievikom (priemer 570 mm) , odkiaľ steká do priehľadnej kontrolnej nádoby (12 l) so stupnicou pre meranie množstva oleja do zásobníka. Odtok do zásobníka môže byť uzavretý ventilom, aby bolo možné vykonať inšpekciu oleja pred jeho odtokom do zásobníka. Vyprázdňovanie zásobníka sa vykonáva pneumaticky jeho pripojením na stlačený vzduch 7-10 bar, pričom olej vyteká cez pružnú hadicu dl. 2,0 ms kovovou zahnutou koncovkou. Pripojenie na stlačený vzduch je cez rýchlospojku 1/4 ". Výškové nastavenie: 1500-1850 mm. Priehľadná nádobka je na rozdiel od podobných zariadení vysoko odolná proti mechanickému poškodeniu, vydrží značné nárazy a teploty až do 120 ° C. Je tiež vybavená patentovaným poistným ventilom, zabraňujúcim roztrhnutiu pri přáípadné chybe obsluhy. Nádoba je navyše vybavená pneumatickú odsávačkou s vysokou rýchlosťou odsávanie oleja. Tá sa pripojí rýchlospojkou na stlačený vzduch 7-10 bar, iba 25 s sa vytvára podtlak v zásobníku a potom možno už bez trvalého napojenia na stlačený vzduch odsávať cez pružnú hadicu dl. 2,0 ms pripojenou niektorou zo šiestich odsávacích sond rýchlosťou 6,5 l / min. Odsávané množstvo oleja: max. 70 l.

Pozn. farba šedá alebo (červená) podľa aktuálnej dodávky.

Dostupnosť Do týždňa
Môžeme doručiť do:
1.7.2024
Kód: HC-3298
€561,76 €468,13 bez DPH
Pneumatická nádoba na olej s odsávačkou a priehľadnou nádobkou (70 l)
Neohodnotené
Značka: Genborx

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Genborx je chránenou obchodnou značkou firmy AKADEA sro Pod týmto názvom sa na slovenský a na slovenský trh dodávajú produkty ako napríklad ručné a elektrické náradie dovážané priamo (bez medzičlánku) od významných zahraničných výrobcov z mnohých krajín sveta. O kvalitné obchodné portfólio sa stará profesionálny tím odborníkov, ktorí monitorujú kľúčové svetové trhy a vykonávajú výber nových produktov. Títo špecialisti tiež priebežne sledujú a hodnotia kvalitu tovaru.Záručný aj pozáručný servis je v celej SR zaistený vlastným technickým a servisným oddelením.

Produkty s označením Genborx oceňuje vďaka ich kvalite a priaznivej cene čoraz väčší počet tak veľkoobchodných partnerov, ako aj koncových spotrebiteľov.

Podobné produkty

Pojazdná olejová nádrž s odsávačkou, objem 76 litrov - HC-2185
€372,62

Olejová jímka s odsávačkou HC-2185 Pojazdná pneumatická zberná nádoba s odsávačkou na vyjazdené oleja z vozidiel so zásobníkom. Technické dáta: - zásobník s objemom 76 ls...

Kód: 25.27