Prípravky na samonastaviteľné spojky SAC, pre BMW, VAG, Mercedes, Volvo, Renault - SATRA

Neohodnotené
Značka: SATRA

Sada prípravkov na montáž a demontáž samostaviteľných spojok v plastovom kufri SATRA S-SAC34UPG

Určené pre ľahkú a presnú prácu (predovšetkým montáž) so samonastaviteľnými spojkami SAC (Self-Adjusting Clutch). Prípravok napr. umožňuje nastavenie počiatočného prepätia v centrálnej tanierovej pružine, bráni predčasnému rozpínaniu nastavovacieho krúžku spojky, ktoré môže v krajnom prípade viesť k jeho poškodeniu či zničeniu.

Použitie:

Audi, BMW, Fiat, Ford, Mercedes-Benz, Renault, Seat, Škoda, Vauxhall/Opel, Volkswagen a Volvo.

Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.2.2024
Kód: S-SAC34UPG
€139,57 –20 % €111,66 €93,05 bez DPH
Prípravky na samonastaviteľné spojky SAC, pre BMW, VAG, Mercedes, Volvo, Renault - SATRA
Neohodnotené
Značka: SATRA
Prípravky na samonastaviteľné spojky SAC, pre BMW, VAG, Mercedes, Volvo, Renault - SATRA
€139,57 –20 %

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Pod značkou SATRA sú na trh dodávané predovšetkým špeciálne prípravky a vybavenie pre autoservisy. Aretačné prípravky na rozvody, špeciálne náradie na opravu motorov, sťahováky</strong > a ďalšie náradie a nástroje, to všetko sa dá dostať s touto značkou. Ponuku dopĺňajú ochranné pomôcky, potrebné pri servisnej a dielenskej práci.

SATRA, patriaci pod rovnakú skupinu ako ASTA, sa profiluje ako výrobca zásobujúci všetkých automechanikov a remeselníkov, ktorí kladú dôraz predovšetkým na čo najatraktívnejšiu cenu. Tá býva oproti konkurencii nižšia, neznamená to však, že by bol tento faktor na úkor kvality a výrobky boli určené len pre občasné domáce hobby použitie – naopak znesú i profesionálne nasadenie v servisoch a dielňach. strong> Nižšie ceny sa dosahujú napríklad inými výrobnými postupmi, alebo použitím iných materiálov.Aj vďaka dobrej kvalite sú výrobky tejto značky čím ďalej populárnejšie.

Veľkoobchod SATRA

Produkty so značkou SATRA distribuujeme tiež veľkoobchodne. Ak chcete poznať viac podrobností, kontaktujte nás, prosíme, na telefónnom čísle (+420) 775 400 912 alebo emailu  tom.kyselka@gmail.com .

» Prezrite si náš neustále sa rozširujúci sortiment tovaru SATRA! «

 

Podobné produkty

Sada prípravkov na samonastaviteľné spojky SAC II - Quatros QS80068A
€161,66
€170,17 (–5 %)

Sada určená pre odbornú montáž a demontáž samonastaviteľných spojok SAC (Self Adjusting Clutch) napr. U VW, AUDI, BMW, FORD, MERCEDES-BENZ, OPEL, RENAULT, VOLVO V súčasnej...

Kód: QS80068A