Prístroj na plnenie a odvzdušňovanie chladiacich systémov motorov

Neohodnotené
Značka: Genborx

Prístroj na plnenie a odvzdušňovanie chladiacich systémov motorov belgického dodávateľa Hubitools sa dodáva ako zostava v plastovom kufríku.

  • zostava obsahuje pištoľovou pumpu s tlakomerom, hadičku s koncovkou pre univerzálny adaptér,
  • použitím prístroja sa zabráni vniknutiu vzduchu do chladiaceho systému motorov pri plnení chladiacej kvapaliny a to vďaka technológii hlbokého podtlaku,
  • univerzálny, viacúčelový gumový adaptér tvare kužeľa pre pripojenie na vyrovnávací / zásobný nádržku umožňuje zaobísť sa bez rady jednotlivých klasických adaptérov,
  • plnenie a odvzdušnenie chladiaceho systému motora je jednoduché a rýchle.

! Videoukážka!

Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (1 ks)
Môžeme doručiť do:
20.6.2024
Kód: 70880
€215,50 –5 % €204,73 €170,61 bez DPH
Prístroj na plnenie a odvzdušňovanie chladiacich systémov motorov
Neohodnotené
Značka: Genborx
Prístroj na plnenie a odvzdušňovanie chladiacich systémov motorov
€215,50 –5 %

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Genborx je chránenou obchodnou značkou firmy AKADEA sro Pod týmto názvom sa na slovenský a na slovenský trh dodávajú produkty ako napríklad ručné a elektrické náradie dovážané priamo (bez medzičlánku) od významných zahraničných výrobcov z mnohých krajín sveta. O kvalitné obchodné portfólio sa stará profesionálny tím odborníkov, ktorí monitorujú kľúčové svetové trhy a vykonávajú výber nových produktov. Títo špecialisti tiež priebežne sledujú a hodnotia kvalitu tovaru.Záručný aj pozáručný servis je v celej SR zaistený vlastným technickým a servisným oddelením.

Produkty s označením Genborx oceňuje vďaka ich kvalite a priaznivej cene čoraz väčší počet tak veľkoobchodných partnerov, ako aj koncových spotrebiteľov.