Račňa pre bity 1/4", s prepínací páčkou - BGS 354

Neohodnotené
Značka: BGS technic
Račňa na uchytenie bitov BGS technic 354
Rozmer vnútorného šesťhranu: 1/4 "(6,3 mm)
Dĺžka nástroja: 105 mm
Kompaktná račňa určená pre uchytenie bitov s vodiacim šesťhranom rozmeru 1/4 ". Smer chodu sa prepína páčkou v hlave nástroja.
Kvalitné prevedenie: chróm-vanádová oceľ, madlo je potiahnuté gumou a má protišmykovú úpravu.
Dostupnosť 2-3 dni
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Kód: 354
€25,51 €21,26 bez DPH
Račňa pre bity 1/4", s prepínací páčkou - BGS 354
Neohodnotené
Značka: BGS technic

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

BGS technic sa špecializuje predovšetkým na autoservisné prípravky a vybavenie (napr.  aretačné prípravky na rozvody), dielenské vybavenie, ručné náradie, pneumatické náradie a elektrické náradie. Sortiment dopĺňaspotrebný tovar, ako napr. poistky, pružinky, závlačky, príchytky na čalúnenie alebo poistné krúžky, tzv. Rozsah je teda skutočne široký.

Firma BGS technic bola založená v roku 1970 v Nemecku. Jej výrobky sa predávajú vo viac ako 60 krajinách sveta. Za dobu svojej existencie sa spoločnosť stala symbolom mimoriadnej kvality a pokroku vďaka neustálym snahám o inovácie. Synonymom všetkého sortimentu sú predovšetkým dlhá životnosť a užívateľská príjemnosť. Spotrebitelia z radov automechanikov, remeselníkov i náročnejších domácich užívateľov - domácich majstrov - si pri výrobkoch chvália praktickosť a premyslenú konštrukciu, ktoré prácu pomáhajú uľahčiť.

Hlavným cieľom BGS technic je ponúknuť rýchly servis, komplexný sortiment a produktové inovácie s vysokou kvalitou za dostupné ceny.

Obchod  MojaDielna.sk je popredným predajcom značky BGS, a to nielen na internete. Už od samého začiatku našej existencie v roku 2013 obsahuje naša ponuka veľké množstvo výrobkov s typickým červenobielym logom, v súčasnosti potom ponúkame viac ako 1400 druhov tovaru tejto značky. Jej sortiment navyše neustále rozširujeme, takže sme schopní ponúknuť zákazníkom skutočne široké spektrum produktov. Veľké množstvo výrobkov máme neustále  skladom, takže sú v prípade potreby dostupné skutočne veľmi rýchlo. Pokiaľ sa stane, že tovar na sklade nie je, sme schopní ho dodať rádovo do týždňa. Skrátka a dobre, "čo nemáme, dodáme".

Prezrite si katalóg značky BGS technic tu! (2020/2021 - Nemčina, PDF)

Veľkoobchod BGS technic

Produkt výrobcu BGS technic dodávame tiež veľkoobchodne. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na emaile  tom.kyselka@gmail.com alebo telefónu (+420) 775 400 912.

BOUKAL E-shop

 


Podobné produkty

Mini račňa na bity 1/4" - Tona Expert (E131601T)
€26,30

ISO 1173 - DIN 3126 Račňa s ovládacím F 1/4 "šesťhranom. Zasadenie bitu priamo do račne umožňuje prácu v miestach s nízkou svetlou výškou. Povrchová úprava matný chróm.

Kód: 131601
Račňa mini na bity 1/4", 60 zubov, s prepínací páčkou - JONNESWAY RD01
€18,25

Mini račňa na bity JONNESWAY RD01 Šesťhran: 1/4 "(vnútorný) Počet zubov: 60 Prepínanie smeru otáčania doľava alebo doprava pomocou páčky v hlave nástroja. Veľmi praktická...

Kód: RD01