Úderový prípravok pre povoľovanie zhrdzavených skrutiek 1/2"

Neohodnotené
Značka: Hubitools

Úderový prípravok pre povoľovanie zhrdzavených skrutiek belgického dodávateľa Hubitools s rukoväťou a otočnou úderovú hlavicou sa štvorhranom (1/2"). - povoľovanie zhrdzavených a ťažko povolitelných skrutiek sa vykonáva nasadením nadstavce / kľúče či bitu na štvorhran úderovej hlavice lieku, pri každom údere kladivom sa osemnásobnému znásobenie krútiaceho / povoľovacieho momentu, - prípravok je obojsmerný, umožňuje povoľovanie i uťahovanie, - otočná úderová hlavica je veľmi praktická pri používaní v stiesnenom priestore, - kompozitný rukoväť absorbujúce údery, - v spojení s týmito úderovým prípravkami sa používajú kované hlavice a bity , - vysoká kvalita, odolnosť a životnosť.

  • štvorhran 1/2 "
  • dĺžka 295 mm
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
Kód: AB70863
€112,25 –5 % €106,63 €88,86 bez DPH
Úderový prípravok pre povoľovanie zhrdzavených skrutiek 1/2"
Neohodnotené
Značka: Hubitools
Úderový prípravok pre povoľovanie zhrdzavených skrutiek 1/2"
€112,25 –5 %

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Belgická spoločnosť Hubitools, ktorá má viac ako 40 rokov skúseností s predajom inovatívneho náradia, sa stala kľúčovým partnerom v oblasti automobilových a priemyselných opráv . Od roku 2016 navrhujeme a vyvíjame vlastný "Hubitools Design Products". Tieto nástroje sú zamýšľané pre techniky, aby im pomohli s aktuálnymi problémami, ktorým čelia pri moderných vozidlách. Okrem vlastných patentovaných výrobkov sme dlhodobým výhradným európskym distribútorom viacerých svetových výrobcov kvalitného náradia. Máme tiež pevné vzťahy s dodávateľmi z celého sveta, ich výrobky vylepšujeme a prispôsobujeme nášmu trhu, čím sa stávajú aj exkluzívnym tovarom.

Hubitools ponúka najinovatívnejšie a najkvalitnejšie nástroje v oblasti špecializovanej mechaniky, diagnostiky a kontroly , kontroly, elektronického testovania a značenia. 


logo HubiTools

Podobné produkty

Úderový prípravok pre povoľovanie zhrdzavených skrutiek 3/4"
€126,06
€132,70 (–5 %)

Úderový prípravok pre povoľovanie zhrdzavených skrutiek belgického dodávateľa Hubitools s rukoväťou a otočnou úderovú hlavicou sa štvorhranom (3/4"). - povoľovanie zhrdzavených...

Kód: AB70868