Úderový / rázový skrutkovač s adaptérom 1/2" - JONNESWAY AG010138

Neohodnotené
Značka: JONNESWAY

Úderový / rázový skrutkovač na povolenie s adaptérom pre bity 5/16 a hlavice so štvorhranom 1/2"- JONNESWAY AG010138

Sada je vhodná na povoľovanie zhrdzavených skrutkových spojení.

Kované bity prispôsobené pre veľkú záťaž.

Telo skrutkovača je celokovové, rukoväť je s ergonomicky tvarovaného PVC.

Použitie: úderom kladiva do tela skrutkovača sa prenesie sila do mechanizmu, ktorý zaisťuje pootočenie hlavy vľavo alebo vpravo.

Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
5.12.2023
Kód: AG010138
€33,34 €27,78 bez DPH
Úderový / rázový skrutkovač s adaptérom 1/2" - JONNESWAY AG010138
Neohodnotené
Značka: JONNESWAY
Úderový / rázový šroubovák s adaptérem 1/2" - JONNESWAY AG010138
Tip

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Firma JONNESWAY vyrába ručné náradie, vzduchové (pneumatické) náradie a tiež špeciálne náradie na opravy automobilov. </strong >Ponuku dopĺňajú náraďové vozíky Dohromady číta portfólio značky JONNESWAY niekoľko tisíc produktov. Táto ponuka sa pritom stále rozrastá a zdokonaľuje. JONNESWAY je taiwanská spoločnosť s 36-ročnou tradíciou a dodáva náradie do 108 krajín po celom svete.

Základnou myšlienkou spoločnosti je od začiatku výroby v roku 1983 ponúkať čo najkvalitnejšie produkty, na ktoré sa používatelia môžu stopercentne spoľahnúť za akýchkoľvek okolností, a to za prijateľné ceny dostupné skutočne všetkým. Na výrobu používa len prvotriedne materiály: chróm-vanádiovú oceľ (napr. na kľúče, hlavice atď.), mimoriadne pevnú oceľ chróm-molybdénovú (predovšetkým na kované úderové hlavice pre rázové uťahováky), materiál S2 (nástrčné kľúče rôznych druhov), a pod. spoľahlivosť a trvanlivosť náradie JONNESWAY si značku obľúbili nielen automechanici či remeselníci, ale aj závodné či športové tímy, ktoré  tieto produkty úspešne používajú pri servise závodných strojov.< /span>

Vďaka mimoriadnej kvalite výrobkov táto firma dostala mnoho ocenení; medzi najdôležitejšie z nich patrí napríklad národná cena Yushan od taiwanskej vlády či Superior Brand Award. Na prestížny zoznam TOP 1000 malých a stredných firiem ju zaradila svetoznáma analytická spoločnosť Dun & Bradstreet. Zákazník si teda môže byť istý, že za svoje peniaze dostáva kvalitu s konkurenciou plne porovnateľnú či dokonca väčšiu. S touto filozofiou oslavuje firma úspechy po celom svete a teraz konečne dorazila aj k nám.

Firma  MojaDielna.sk patrí medzi exkluzívny dovozca a predajca tejto značky v Českej republike. V našej neustále sa rozrastajúcej ponuke nájdete s logom JONNESWAY tisícky produktov  – od samostatných nástrčných hlavíc a bitov cez  momentové kľúče až po špeciálne pneumatické náradie. V drvivej väčšine prípadov máme tovar a môžete ho mať doma doslova cez noc. Pokiaľ skladom nie je, urobíme všetko pre to, aby sme vám ho doručili v čo najkratšom čase.

Na pneumatické náradie tejto značky navyše robíme záručný a pozáručný servis. Máte teda istotu, že aj keď sa vyskytne nejaká obtiaž, nie je problém ju k vašej spokojnosti vyriešiť.

Veľkoobchod JONNESWAY

Exkluzívne postavenie firmy MojaDielna.skna slovenskom trhu vo vzťahu k značke JONNESWAY má pre zákazníka aj ďalšie veľké pozitíva. Prípadné reklamácie či zvláštne požiadavky sme navyše schopní vyriešiť veľmi rýchlo ak spokojnosti všetkých zúčastnených. Pre viac informácií nás, prosím, neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +420 775 400 912, alebo na emaile  info@mojediľna.cz . Radi s  vámi všetko preberieme a dohodneme.

Pevne veríme, že výrobky JONNESWAY počas krátkej doby získajú aj v slovenských dielňach dobrú povesť, ktorou sa už pýšia v zahraničí.

 

 

Podobné produkty

Úderový / rázový šroubovák na povolení šroubů- s adaptérem
€11,94

Úderový, rázový skrutkovač na povolenie skrutiek, matíc pre bity 8mm a hlavice 1/2" Úderový skrutkovač na povolenie skrutiek a matíc s adaptérom pre bity 8mm a hlavice 1/2"...

Kód: G30251
Úderový-rázový šroubovák na povolení šroubů, 1/2" s adaptérem 5/16" na bity, 13ks - SATRA
€12,14
€12,78 (–5 %)

Úderový, tzv. Rázový skrutkovač na povolenní stuhnutých skrutiek a matíc sa štvorhranom 1/2" pre hlavice "orechy" a adaptérom na bity 5/16" SATRA S-XSH13 Rozmer vodiaceho...

Kód: S-XSH13
Úderový-rázový šroubovák na povolení šroubů, čtyřhran 1/2", s adaptérem 5/16"a bity, 15 ks
€15,61

Špeciálne rázový - úderový skrutkovač GEKO G30252 Rozmer vodiaceho štvorhranu: 1/2" Nástroj určený na povoľovanie stuhnutých, zhrdzavených, přetažených či inak ťažko...

Kód: G30252