Uvoľňovač hrdze s rýchlym účinkom LIQUI MOLY 300ml

Neohodnotené
Značka: Liqui Moly

UVOĽŇOVAČ HRDZE S rýchlym účinkom Extra rýchlo pôsobí uvoľňovač hrdze. Prípravok sa najlepšie hodí k uvoľňovaniu zhrdzavených a ťažko sa otáčajúcich skrutiek v najkratšom čase. Rýchlo vniká do najtesnejších miest. Dostáva sa pod hrdzu a rozpúšťa ju.

Dostupnosť Vypredané
Kód: 10044257
€6,53 €5,44 bez DPH
Uvoľňovač hrdze s rýchlym účinkom LIQUI MOLY 300ml
Neohodnotené
Značka: Liqui Moly

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Na jar roku 1957 začal úspešný príbeh firmy LIQUI MOLY. Hans Henle vtedy založil firmu a získal právo na užívanie mena a patentu na substanciu molybdendisulfidu (MoS2). Na základe skúseností s používaním pevných prísadových mazacích látok do motorových olejov leteckých motorov az ich núdzových prevádzok pri náhlej strate olejovej náplne, vznikol prvotný produkt - olejová prísada Liqui Moly pre automobilové motory. Táto olejová prísada, ktorá prináša zreteľné zníženie opotrebovania motora, bola doplnená prísadami do benzínu. Olejové a benzínové prísady, ktoré zabraňujú tvoreniu usadenín na ventiloch a tryskách karburátorov a vstrekovacích systémov, tvorili na konci 70-tych rokov hlavný obchod a priniesli firme vedúcu pozíciu na trhu v tejto skupine produktov, ktorú dodnes držia.

V súčasnej dobe firma LIQUI MOLY pokračuje vo vlastnom laboratóriu na vývoji nových a zlepšovaní vlastností existujúcich výrobkov. Využívajú sa tu najnovšie poznatky z oblasti mazacích látok a autokozmetiky. Výsledkom aplikácie nových výrobných technológií sú napríklad úplne nové motorové oleje prispôsobené vysokým nárokom súčasných výkonných motorov alebo aj na ich prevádzku na plyn. Ďalším príkladom je použitie mikrokeramických čiastočiek na zlepšenie vlastností prípravku do motorových olejov alebo v rozpúšťači hrdze.

LIQUI MOLY ponúka celosvetovo jedinečne široký sortiment chémie pre autá s približne 4 000 výrobkami: motorové oleje a aditíva, mazivá a pasty, spreje a autokozmetiku, lepiace a tesniace materiály. Spoločnosť LIQUI MOLY, založená v roku 1957, vyvíja a vyrába výhradne v Nemecku. Tam je znova a znova volená najlepšou značkou olejov.Podobné produkty

WD-40 Specialist odstraňovač hrdze sprej 400ml
WD-40 Specialist odstraňovač hrdze sprej 400ml
✓ Skladom - ihneď k expedícií (1 ks)
€17,14

WD-40 Specialist Špeciálne na odstránenie hrdze. 400ml

Kód: WDS-49362