Súprava nadstavcov pre montáž žeraviacich sviečok

Neohodnotené
Značka: Genborx

Súprava nástavcov pre montáž žeraviacich sviečokSúprava nástavcov pre montáž žeraviacich sviečok obsahuje 6 kĺbových nadstavcov 3/8" s hlavicami 8 mm, 9 mm, 10 mm, 12 mm, 14 mm a 16 mm a tiež 2 výstružníky pre čistenie / vystruženie otvoru medzi žeraviacou sviečkou a spaľovacou komorou.

Dostupnosť 2-3 dni
Môžeme doručiť do:
31.5.2024
Kód: 280009
€139,66 –5 % €132,67 €110,56 bez DPH
Súprava nadstavcov pre montáž žeraviacich sviečok
Neohodnotené
Značka: Genborx
Súprava nadstavcov pre montáž žeraviacich sviečok
€139,66 –5 %

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Genborx je chránenou obchodnou značkou firmy AKADEA sro Pod týmto názvom sa na slovenský a na slovenský trh dodávajú produkty ako napríklad ručné a elektrické náradie dovážané priamo (bez medzičlánku) od významných zahraničných výrobcov z mnohých krajín sveta. O kvalitné obchodné portfólio sa stará profesionálny tím odborníkov, ktorí monitorujú kľúčové svetové trhy a vykonávajú výber nových produktov. Títo špecialisti tiež priebežne sledujú a hodnotia kvalitu tovaru.Záručný aj pozáručný servis je v celej SR zaistený vlastným technickým a servisným oddelením.

Produkty s označením Genborx oceňuje vďaka ich kvalite a priaznivej cene čoraz väčší počet tak veľkoobchodných partnerov, ako aj koncových spotrebiteľov.