Sada vybrušovaných vrtákov do kovu HSS-G 25dílů RUKO RU214215RO

Neohodnotené
Značka: RUKO

Sada 25 Výkonných, leštených štandardných presných vrtákov z rýchloreznej ocele.

1,0 - 13,0 mm odstupňované po 0,5 mm

Vhodné pre bežné vŕtanie v konvenčných materiálov.

tolerancia H8

118 ° uhol špičky

Dostupnosť ✓ Skladom - ihneď k expedícií (1 ks)
Môžeme doručiť do:
16.4.2024
Kód: 10193214
€80,22 –5 % €76,21 €63,51 bez DPH
Sada vybrušovaných vrtákov do kovu HSS-G 25dílů RUKO RU214215RO
Neohodnotené
Značka: RUKO
Sada vybrušovaných vrtákov do kovu HSS-G 25dílů RUKO RU214215RO
€80,22 –5 %

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

RUKO, to sú presné nástroje, s ktorými majú profesionálni užívatelia možnosť dosiahnuť vynikajúce výsledky vo svojom remesle. Pre nich vyvíjame a vyrábame najodolnejšie a najrýchlejšie nástroje prispôsobené ich požiadavkám. Poháňa nás naše očarenie presnými nástrojmi v oblasti rezanie kovov. Z kovu sa tak stáva nielen nástroj, ale aj precízny nástroj, ktorý nesie názov RUKO.

Po založení spoločnosti RUKO OHG v roku 1974 sme sa stále viac špecializovali na výrobu vysoko kvalitných vŕtacích, protipotápacích a rezných nástrojov na rezanie kovov. Spoločnosť RUKO GmbH Präzisionswerkzeuge je dnes jedným z popredných svetových výrobcov presných nástrojov na rezanie kovov.

Naša výroba v sídle spoločnosti v Nemecku neďaleko Stuttgartu nám umožňuje dosahovať najvyššie štandardy kvality pri výrobe inovatívnych nástrojov na obrábanie kovov. Osobitnú pozornosť venujeme udržateľnosti výrobného procesu. Priebežne investujeme do najnovších technológií v oblasti vývoja, výroby a kontroly kvality. Naša moderná výroba je tak vysoko efektívna a má tiež významný vplyv na šetrnosť k životnému prostrediu.

Silné partnerstvá so špecialistami na obrábanie kovov z priemyslu a obchodu po celom svete nám umožňujú začleniť ich know-how priamo do vývojového procesu našich nástrojov.